trip-krainetrip-ukraine-dark

tuulewaikus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tsitaat Easy Jet´i kodulehelt: Reisijate nimesid on võimalik muuta, makstes nimemuutmise tasu (vt tabelid allpool) ühe inimese kohta, ühesuunalise lennu kohta kuni üks tund enne lennu planeeritud väljumist. Lisaks, kui makstud alghinna ja praeguse võimaliku hinna vahel on erinevus, peab klient maksma kinni kogu hinnatõusu alates algsest broneerimisest. Tsitaadi lõpp

Ehk siis unustasid ära 30eur+30eur=60eur pluss vahe(antud näite puhul 2000 krooni). Ehk siis mida varem sa teada saad ,et ei saa lennata seda parem.(seda väiksem on häving) Ehk siis sinu näite puhul : Pilet edasi tagasi maksis 2000 krooni.Oletame ,et said nädal aega hiljem teada ,et ei saa ise lennata ja selleks hetkeks ei ole pileti hind ka vahepeal tõusnud (lihtsalt näiteks). Siis tuleks sinu piletite hinnast lahutada mõlema otsa nimevahetuse eest ca 942 krooni .(2000-942=1058)Ehk siis saaksid sa tagsi 1058 krooni(juhul kui müüd piletit 2000 krooniga ja sinna on lisatud nimevahetustasu ).Iseasi kas keegi siis viitsib sinu käest pileteid osta (kodulehelt saab sekeldusteta osta sama hinnaga edasi-tagasi pileti ).Nüüd aga sinu näite puhul ,et pileti hind on Easy Jet´i lehel tõusnud 2000 krooni (2000 kroonilt 4000 kroonini)ei ole mõtet pileteid enam üldse müüa (ja ostjal veel ammugi neid osta ). Sest kui keegi need piletid sinult ostab 2000 krooniga (ja sinna hulka ei ole arvestatud nimemuutmistasu )läheb see edasi tagasi pilet ostjale maksma 2000 krooni (sinult ostetud piletihind)+ 2000 krooni (vahe ostetud hinna ja nimevahetuse hetkel)+nimevahetustasu 942 krooni (edasi 30 eur ja tagsi 30 eur)=4942 krooni. Aga kui leiad "lolli" ,kes sinu näite puhul sult pileti 2000 krooniga ostab ,tabab teda hiljem ebameeldiv üllatus ,et peab veel juurde maksma 2942 krooni. Ehk siis odav pilet osutub kallimaks kui hetkel Easy Jeti kodulehel saada olev pilet. Kui sa ostsid pileti 2000 krooniga ja pileti hind on tõusnud 1000 krooni ,tasub see ainult ära kinkida (0 krooni selle eest küsida ) See on tehtud selleks ,et spekulandid odavaid pileteid kokku ei hangeldaks. Kui kellelgi on vastupidist infot ,siis võiks teada anda. Samas tasuks lugeda ka vanemaid teemasi Easy Jet´i piletite kohta (kasutades Trip.ee otsingut)

info ju isegi inglise keeles saadaval. Näiteks kui valida ühe päeva pilet, siis info selline :Children under 6 years of age (a maximum of 3 children on ferries), prams/pushchairs and luggage as well as one dog travel with the ticket holder free of charge. A reduced tariff ticket is required for each additional dog.