Toivo31

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ilmselt ei ole tal eesmärk saada LA-st NY-sse, vaid vaadata kõike mis seal vahepeal on...

Teatud hooaegadel on selliste pika otsa one-way rendikate tagasi viimiseks soodukad... Kahjuks pole ise kasutanud ega uurinud, seega konkreetset linki ei oska anda.

Mina ostsin Poola Maximast 230 eek eest säästu-UVEXid. Teist aastat sõidan ja pole häda midagi. Uduseks ei lähe ja funktsiooni täidavad küll. Slovakkias kohapeal on kah kola üsna odav, kui tahad end ilusti riidesse panna siis ära enne Eestis vaeva näe.

Lätis on Zagarkalns ja mõned väiksemad (baili ntx)

weebilehe saate kui panete nimele "www." ette ja ".lv" taha.

Mina räägin lumelauduri vaatepunktist ja võrreldes Kuutsemäega. Zagarkalns on väga hea koht. Hinnad mõistlikud, teenindus hea.

  • kaks ~180m mäge hüpetega.
  • üks suht pikk mägi algajatele.
  • kohalikud töötajad veavad sind tõstukini vahel kui vaja.
  • mägi on väga kaua lahti.
  • need kaks allalaskmismäge, mis veebikaamerast paistavad, on päris igavad. Suusatajatele võibolla pakuvad midagi... keskmiselt järsud ja lühikesed.

Üks vahpealne nõlv on kah, kus alguses on mõned reilid ja siis pikk lauge laskumine. Krossirada on kah.

Lumelauafoorumi teema asja kohta: http://swb.ee/Lumi/FoorumL/;fId,4452;lk,0

Osa seltskonda eesotsas ukuga oli kogu reisi aja lihtsalt täis... saan aru et lumeolud olid masendavad, aga sellegi poolest oleks võinud vähemalt asja organisaator adekvaatne olla. Tundus, et hätta jäid ka koolituseoovijad kuna uku kukkus jäisel mäel täis peaga kulmu katki ja ei viitsinud rohkem mäele minna... Soojaveebasseinidest ei saanud alati kõrvale hiilida...

isiklikud probleemid: mitte-pidutsejatel pole pärast mäge ajasisustuseks mitte midagi teha (seda polnud programmis lubatd kah tegelikult). Poed pannakse kah slovakkias vara kinni. Hotellis ei saanud rahulikult magada, sest ka öösel käis kõva mürgel koridorides. Lauahooldust ei saanud kusagilt (ei uku abiga ega ilma)

Slovakkias on lumelaud teisejärguline, peamised on ikka suusad. Võta Eestist kaasa. Halva ilmaga pannakse kinni kõrged ja lahtised mäed. Madalamad jäävad töösse. Liftijärjekorrad lähevad üldiselt kiiresti. Ebameeldiv on idabloki "suusapeerude" suhtumine ja trügimine. Slovakkiasse läheks tagasi küll, aga kindlasti mitte AIMiga.

see viimane oleks täitsa asjalik. seoses sealsete ilmastikutingimustega lükkame sõidu edasi seekord.

ei leidnud, Ei tea veel selle reisi aegu, mis seal toimub. Mingi firma, reisiekspert vist, pakkus ~16.5k londoni ja houstoni kaudu.

Ise olen leidnud amsterdami ja houstoni kaudu kõige soodsama. algul KLM, siis american airways.

1000USD tuli seal nagu ühe otsa hinnaks...