iqzero

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

23 meeldimist
2 postitust
135 kommentaari
Viimased kommentaarid

ise käisime autoga üle. ummik oli suht korralik, kuid panime mõneks tunniks parkimismajja. Enam ei läheks autoga ja jätaks la-Lineasse. Tankida on seal muidugi odavam kui Hispaanias, see ka ainuke põhjus miks võiks autoga minna.

Ise bookisin läbi Ryani kodulehe Hertzi masina. Nädalaks Barcelona lennujaamast ja andsin Malagasse. Hind vist oli ca 120 EUR. Lisatasu ei tulnud teises lennujaamas ära andmisega.

Ise ööbisin my hotel sentral`s. See mahtus selle hinna sisse küll. Oli kohe sentral jaama juures ka. Ette ei bookinud vaid jalutasin sisse. kuna sa eriti ei täpsusta mida sa oma ööbimiselt ootad siis selle hinna eest peaks neid jaguma. Booking lahti ja hakka valima. http://www.myhotels.com.my/

November-Aprill on parim lääne poolsel rannikul Mai - Sept ida pool. November on esimene kuiv kuu Andamani rannikul. Ise käisin novembri alguses Langkawil (Jah see on Malaisias), vihma sadas iga päev, kuid pigem värskendas ja kindlal kellaajal. Sellele ajale sai lõunauinaku sättida...

Aga kuidas reklaamida hinda Helsinki-Phuket algusega Tallinnast. Helsinki-Phuket-xxx EUR Lisandub laevapilet, võileib, kohvi, laevas maha mängitud raha, laevas oldud tunnitasu, ja hetke-emotsiooni ajel ostetud pakk lagritsat. kokku xx(x) EUR (X-de arv sõltub mahamängitud summast) Inimene kes on võimeline 150 EUR ära kannatama ja loeb foorumit peaks siiski teadma et kui on hind Helsinki-Phuket, siis tuleb ka Helsinkisse saada kuidagi. Ja kuna sinna saamiseks on mitu moodust erinevate kuludega siis ei saa reklaamida hinda alates Tallinnast? Kui foorumit lugev "ära kannatav" inimene eeldab sellist asja, siis vist ei ole Phuket veel päris õige koht kuhu reisida...

Kas Riiast tohib lennata (elan Pärnus)?

võin müüa enda nimelise rix-ist-bkk-ist-rix pardakaardi kontsu sulle kui sellest piisab. Pilet oli loomulikult e-pilet ja kasutatud kah juba.

Kust Bangkokis ostsite/nägite neid.

Tegelikult on Thessalonikist ka veel lend TK1882 mis väljub 09:40 ja on kohal 11:00. Aga usun et nad seda ei müü Tallinna piletiga. Jätab ainult 25min.

Ise ostsin eelmine nädal just Jaanuariks Riia-BKK piletid Turkishiga. Ca 580 pilet. Võibolla veel alles sellise hinnaga.

Ja millest mina siis rääkisin? Valga-Valga-Valka Mitte VALKASSE... Ega ka mitte Rigasse.

Rigasse saab Rongiga järgmiselt: Rongiga Valka, sealt jalutad Valka ja sealt Riga rongile.

Tänud et 9x kirjutasid, ma muidu poleks näinudki.

Vaatan täna kordust aga nägin vilksamisi Ken Saani seal saates, ega vist midagi head see olema ei saa :)

Iberiaga võimalik saada veel Berliinist Caracasesse ja tagasi Bogotast 331 EUR Veebruaris - Märtsis (näiteks 12.03-23.03) Berliin - Bogota -Berliin 366 EUR 04.04-20.03 Ebookers.de sobiks näiteks broneeringuks

Kui Langkawil Cenang Beachile lähed siis peatänaval on mitu korralikku rahavahetuspunkti. Mallis on ka pank. Kursid olid umbes samad kõigil. Aga kõrgemad kui Eestis. Ise võtsin ka automaadist sularaha, täitsa mõistlik kurss. Aga et takso eest maksta näiteks siis väike summa võiks olemas olla küll.

Paat läheb küll. Ise uurisime ka, aga eestlased ei saanud otse. Pärast viisabadust peaks saama. VOA ei saa Lipelt, saadeti mandrile viisat tegema. Ei hakanud ajapuudusel jaurama sellega.

Mina riskiks. Rygge on imepisike lennujaam. Pagasit Sul ei ole ma eeldan.

Ja peale AirAsia võib vaadata ka Malindo Air ja Firefly pakkumisi. Ise lendasin just esimesega. Väga korralikud lennukid ja suht head pakkumised (check in pagas tasuta, vesi ja snäkk tunnisel lennul jms)