trip-krainetrip-ukraine-dark

reisi sõber

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aitäh info eest. Mingisugune ettekujutus tekkis ja otsustasin, küll juba enne su postituse lugemist et ei julge sellist vastutust võtta ja riskida lapse heaoluga. Kasvab veel ja siis ehk. Aga suur aitäh veelkord info eest.

Mann32 äkki viitsid veel sel teemal vastata, et tekkis veel küsimusisiis selliseid, kas 8 aastase lapsega on liiga karm minna Marokosse ja eelnimetatud hotelli? Palju maksis pilet Marrakesh-Agadir ja kas seal öömaja leida ette tellimata on raske. Mõte siis selles, et ikka minna Agadirist ka Marrakeshi ja just, et seda õhtust melu seal väljakul nautida, siis vist peaks ikka mingi koht olema, kus öösel korra peatuda, sest laps ju ka kaasas. Kuidas raha vahetasite ja mis raha kaasa võtsite? Kas seal selliseid turisti trippe ka näiteks hotellist pakuti kui ei taha ise avastama minna, et siis keegi viiks näpuotsas kohale näiteks Sahharasse? Ette tänades

Aitäh kirjutamast, aga oleks veel teada tahtnud et kaugel lennujaam oli ja kuidas te sealt hotelli saite? Mõtlen ka minna veebruaris, et siis kuidas ilm oli...

Aga kus linnas oled käinud need kaks korda. Ja kui jaanuaris lähed kas siis paketi reisiga või ostad ainult lennupileti.

Mina käisin just hotellis Muz ja ei saa küll aru mille üle seal nuriseda. Randa võisin minna rätik ümber ja ei pidanud selleks kuskilt tunnelist või üle tee minema vaid peale hommikusööki astusime lihtsalt paar astet mööda treppi ja olimegi rannas. Bussiliiklus toimis sama moodi kesklinna ja tagasi.Paar õhtut isegi jalutasime linnast tagasi ei olnud ka mingi probleem. Süüa oli nii palju, et ei kujutaks ettegi kui me oleksime pidanud veel lõunat ka sööma ja siis veel nende toidukordade vahel hamburgerit või saiakest nosima, no see oleks küll selge liig. Septembri algul oli veel ikkagi selline palavus, et ega eriti süüa ei tahtnud peaasi et vesi oli olemas. Personal sõbralik ja toad puhtad. Rõdult avanes maaliline vaade öisele Alanya kindlusele, mis säras uhkelt tuledes.Ma ei leidnud küll midagi mille üle peaksin seda hotelli maapõhja kiruma. Kui soovitakse ikka, et igal sammul keegi teid teenindab siis tuleb tõesti valid 5* hotell aga kui tahad omapead ja rahulikult puhkust veeta on ka 2* super.