trip-krainetrip-ukraine-dark

tiux

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

http://www.kassiopibay.com/studio_two.htm

Meie olime sellises kohas. Kuna lennuk jõudis alles õhtul (estonian air jälle ei suutnud lubatud ajal lennata), siis oli meil öömaja leidmisega probleeme. Tegu oli ka hooaja lõpuga ja paljudelt siltidelt leitud telefoni numbritelt teatati meile viisakalt naerdes, et oi ei, meil on hooaeg läbi ja enam tube ei saa. Lõpuks kurvalt poes kuivanud pitsat ostes juhatas meid poemüüja sellisesse kohta ja olime väga rahul. Midagi luksuslikku polnud, aga kõik oli olemas ja ei mingeid turiste, teisel korrusel elavad omanikud ise. Kassiopi on üldse kõige ilusam koht sellel saarel, sõitsime praktiliselt kõik lahesopid ja linnakesed ja mägikülad autoga läbi ja teiste turistilinnakestega ei anna võrreldagi. Jalutuskäigu kaugusel on mitu väikest rannakest, kus pole liiga palju inimesi ja mis on väga ilusad. Kassiopi "kesklinnas" on ka ainuke korralik ja hea restoran, mis sellelt saarelt oli võimalik leida. Nii et soovitus on, et igastahes valid midagi sealt kandist. Äkki see villa on parem mõte, need olid seal enamvähem kõik mere ääres ja ilusad. Ahjaa, meil paistsid aknast albaania mäed, väga ilus oli. Kusjuures meie armsad turismifirmad majutavad tihti inimesi hotellidesse, kus rand on sõidutee kõrval, kui lähed eks näed siis ise ja tajud erinevust. Seal ise ringi liikudes ei läheks raha eest ka sellisesse randa.

Meie võtsime lennujaamast, Avis autorent, 3000 eek oli C1 terve nädal ja suuremat autot Korful ei soovita mingi hinna eest.... kui just tõesti 5-liikmelist perekonda ei pea sinna mahutama. Ei tea kas suuremat üldse saabki.

Kaardilt üle vaadatud, tegu siis - TASMANIA nimelise saarega.

Bahamale ja 2 inimese kohta 30 000.... hääletate ja siis ujute? Tundub ebareaalne. Sõbranna väitel pidi paradiis olema Tazmaanias ja Tais mõnedes kohtades.