irmavr

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

See on isegi erinev hotelliti samas sihtpunktis. Mõnel on täiskasvanu esmapilgul kallis, aga laps oluliselt odavam, teises jälle täisk ja lapsed vaat et ühe hinnaga või 1laps saab rohkem soodust- teine vähem. Vali midagi välja (esmalt siis sihtkoht ja nt hotell-et mis seal peab olema-söögid, magamiskoht või lux) ja võta ühendust mõne reisibürooga. Ise kasutame Goadventuret, nad teevad pakkumise ja siis otsustad või lased veel otsida sobivamat varianti. Lastega muidugi kallim- samas Türgi ja Bulgaaria täisk hinnad olid suht samad, aga Bulgaaria lapse hind oli nii palju odavam, et 2 lapse pealt hoidsin kokku juba 4sotti + uudsuse võlu, et pole käinud.

Mind huvitaks ka . Kuidas seal nt kaardimakse toimib, kas on mõistlik siin raha vahetada või sealt automaadist võtta või vahetada. Kas on Varnas midagi mida kindlalt peab ära vaatama ja üldse kuidas rahule jäite. Olen igasuguse info eest tänulik, minek 7.09 Kuldsetele Liivadele.

Hurghadas käidud nagu naksti. Kõik oli rahulik, turiste vähe ja kohalikud seetõttu õnnetud, samas saavad aru, et põhjuseks on sündmused Kairos. Kaupmeestest suisa hale, vähe sellest, et turiste pole, toru ja teetöödest tekkinud tolm peatänaval katab kenasti nende kauba tolmuga. Nutikamad on oma kraami kiledesse tõmmanud. Kahju neist, pole kellele müüa ja kaup ka rikutud, vaevalt et keegi kompenseerib. Samas on nad ise suht optimistlikud, et paari kuuga muutub asi jälle endiseks. Ilm oli päikesepaisteline, kuigi tuuline, vesi meres soe ja rahutusi ei olnud ei Hurghadas ega Luxoris. Luxoris käisid meie omad GoAdventure esindaja kaudu ja olid väga rahul. Kohaliku korraldaja safariga jäid ka väga rahule. Toit oli ühekülgne st hommikul alati samad valikud, nälga ei jää, õhtuti pigem rikkalik, kuid ise käisime pool ajast väljas söömas, tarbisime kohalikku toitu, mille puudust seal küll pole.

Sultanja- Mis siis öeldi sulle sealt kontorist?

Ma hakkan ka vaikselt närvi minema. Kõige rohkem ajab närvi see, et konkreetsust pole. Öelgu siis ära, et ei tee ja maksku raha tagasi, saaks veel kiiresti ümbermängida või siis pakkugu ise samaks ajaks mingi teine soe koht asemele, mitte nii et viimasel minutil saad teada või alles lennujaamas, et jääb ära

viha on täiesti põhjendatud. Mul on ka infot Hurghadast koha pealt, et pole toiduga seal mingit häda. kahtlustan juba pettemanöövrit, et inimesi liiga vähe minemas ja tuuakse selline ettekääne ja kas üldse minejaid lõpuks on. ise peaksime minema 20.03 ja ma tahan minna, mitte raha tagasi ega midagi muul ajal asendada. Kas on veel goadventurega sel ajal minejaid või hakkan arvestama variandiga, et see reis jääb ka ära?

Head uut aastat! Need, kes ise viisat ostavad teavad kindlasti ka seda kas Hurghadas vastav punkt pühapäeviti töötab. Tavaliselt oleme siit võtnud, kuid olen juba mnitu aega mõelnud piirilt ostmisele. Sharmis nägin küll seda putkat, aga hurghadas ei pannud tähele. Kui putkast keepsu kätte saame , siis kas võime kohe üle piiri minna või kuidas? Mures veits sellepärast, et 28 reisijat, kellest 8 lapsed, loodan samas sellele, et ega kogu kampa nädalaks lennujaama ka ei jäeta, samas põen seda, et nende ärikatega võib lõpuks viisa veel kallimaks seal kohapeal minna. Nüüd ootakski teie kinnitust, et kõik toimib ka pühapäeviti ja sujuvalt. Ette tänades

Käisin Domina kaudu, aga oma kogemustest võin öelda, et osad teevad 2 introt ja Domina tegi 1 ja pikema. Kui enne pole teinud on mõistlik 2-ga teha, esimene kord õpid tunnetama ja teine kord juba naudid mida teed, mul jäi naudingu osa lühikeseks, aga iga kell läheks uuesti.

Country Club vastab täielikult 3tärnile st normaalne, voodid tiba ära vajunud, aga alati võib ju 5võtta. Hotelli rand ei kõlba kuhugi, ongi liivarand ja bussiga vaja sõita, samas on sealt hotellist välja tulles vaja paremale pöörata ja otse mööda teed mereni kõndida avalik rand, mille sissepääs on 20LE ehk 40eek ja see annab sulle rannatooli madratsiga-võimas korall otse rannas, kalad ja muu möll, käisimegi põhiliselt seal. Jalgsi umbes 10 min. Samas suunas enne randa näitavat viita public beach paremale pöörates otse edasi minnes saab krokodillide showle ja Alf Leila wa Leila(kirjapilt võib vale olla) juurde, mida müüdi 30euriga reisibüroo kaudu, hotelli eest viidi ja toodi bussiga, me läksime jala ja maksime 10usd etenduse eest, seal on shopingu värk ka, taksoga 1-2dollarit. 8000 ei maksaks, aga 5eest oli küll. Vana Sharm jäi veits kaugele mingi 2-3dollarit ja Naama Bay ots taksoga 5 dollarit, aga 4-5 peale odav jälle. Tegelikult võiks sinna täitsa uuesti minna, personal oli ok ja asukoht ka. mis tubadesse puutub, siis võimalik et on paremaid ja halvemaid, aga need mis meie käsutuses olid 3 tuba olid 3väärilised.

ööbisime hersonissoses, sõitsime rendiautoga vai rannani kõik läbi, iraklion oli teiselt poolt, rohkem ei jõudnud- mulle isiklikult ei meeldinud. ma ei ostnud suurt midagi, aga raha läks kuskil 1000eek päevas. 10 päeva olime ja praad-jook kuskil tavernis või ka mujal ikka 10 euri nägu. sh kohalikku alkoholi ei tarbinud kordagi. üldiselt on kõik suht kirves. Water citysse võiks minna ja kodustele osta naturaalsed käsnad, kuigi lagunevad suht kiiresti, pikad on paremad, aga see on ka ainuke asi, mis sealt osta. oliivi värk muidigi ka-seebid, õli jne. riided keskmise hinnaga, püksirihmad on odavad, käsitöö pärineb indoneesiast, kuigi väidavad et kohalik (mul tuttav müüb samu asju eestis ja toob indoneesiast - seepärast tean). Ma ei kahetse, et käisin, aga polnud see koht kuhu tahaks ikka jälle ja uuest minna

Rahule jäime, kõik väga sujuvalt korraldatud, käisime Riiast Kreetale, iga kell läheks veel.

mul tuttav käis eelmine aasta veebr lõpp ja sel aastal, õigemini siis, 2007a ja ütles, et veebruaris on väga ilus neilalgab just kevad ja oli isegi tunduvalt soojem kui oktoobris. Tenerife võrreldes kanaaridega samal ajal jahedam.

Oleks mailile huvitatud küll irmavr@hot.ee

teistele teadmiseks,kes ei taha raha transpordile kulutada ja kasutab hotelli ööbimiseks, siis minimaalsete kuludega hotell peatänavalt 30m üles. Basseini pole, admin on ühiselamu komandant-kuhu lähete,millal tulete ja ärge sõitke liftiga ja kolistage ustega ja ärge rääkige peale 11 õhtul kõva häälega jne- iga jumala päev oli tal midagi meile öelda. Käisimegi seal tegelikult magamas, kuna võtsime nädalaks rendi auto ja kolistasime mööda saart ringi. Kui ei ole snoob ja ei taha magamise ja transpordi eest maksta,siis võib normaalseks lugeda, puhas oli küll, aga päeva hotellis vedeleda ei kannata. 5500eek eest 10päeva, no selle raha eest oleks ka imelik midagi enamat tahta.