küpsis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei saa aru, milleks tähti närida sõnaga: eraldi. Mina saan aru nii, et inimene lihtsalt ei sõida pakettreisiga. Soovitaks hotelli The Title Phuket ( viimati olime just selles), broneerida saab nagu ikka booking.com või agoda.com Hotell paar-kolm aastat vana, seega korralik. On küll 3 tärni, aga teinekord võib kõrgemate tärnidega vanem ehitis oluliselt hullem välja näha, kuna turiste käib palju läbi ja niiskus teeb oma töö. Aga loomulikult peab ennem endale selgeks tegema, millist ümbrust endale soovid, kas lärmakat või vaiksemat, kas kohe rannaliival hotelli või linnas jne. Keegi juba ennem ka järjestas siin tingimused hotelli toale:) Kusjuures mina alati hotelli broneerides teen valiku just mõeldes nendele tingimustele. Igas urkas mina magada ei taha. See antud hotell asub Rawail, mulle see kant meeldib, on rahulik. Lähim rand oli vist Nai Harn Beach, ka rahulik. Head otsimist:)

Tänud vastuste eest! Hetkel lennud ostetud Tallinn-Helsingi-HongKong-Manila, sealt edasi pole veel broneeringut teinud, vaatan variante, soovitati skyscannerit. Sealt võttes tuleb ilmselt tõesti parema hinnaga. Aga peab veel uurima erinevate vedajate pagasireegleid, kuna ma tavaliselt ikka suure kohvriga:)(naistevärk noh:))Kui on kellelgi soovitusi, siis palun jagage!

Tänud vastuse eest! Just sellist puhukuse kohta otsingi, kus ööklubid kaugele jääksid:) Boracayle sellepärast ei suundugi, kuigi seal pidi samuti ilus rand olema. Olen aru saanud, et Bohol Sea Resort asub Danao rannas, mis tegelikult Alona kõrval ja tee Alonale pole pikk. Soovisingi teada, mida see Danao rand endast kujutab ja kui kvaliteetne see hotell seal on? Tubade variante on seal erinevaid, lootsingi, et ehk keegi on käinud ja ise näinud. Ja et, kas mu bronnitud Superior Bungalow tasub ennast ära:)

Mind huvitab milline on rand seal,kas valge liiv:)kas ujuda saab (on arvustusi, mis ütlevad, et ei saa), kas toad on korralikud, milline mulje üldse jäi? Hetkel on broneering peal Superiol Banagalol, kuskilt nagu lugesin (ei leia enam seda arvustust üles), et need jäävad päris ranna äärde, kas ka tegelikult nii on? Kuna soov on puhata rahulikus kohas, mis samas ei oleks kaugel üldisest melust ja populaarsest Alona rannast, siis jäi pilk peale sellele hotellile. Küsimusi nagu näha on palju:) Loodan, et saad ehk natuke selgema pildi anda. Tänud!