teisi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

4 meeldimist
8 postitust
23 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nagu ikka,ees "fuajees"on

Tel +358 40145377watsapp toimib ka

Issake, miks ma nii hilja selle kuulutuse leidsin :((

Saaksin alles 23.3 reisule minna..ja oleks kama kuhu..puhkusele vaid

Tänud Marianne! Loodame et tuleb tore puhkus :)

Oi kui tore :) siis kysiks kyll , mida seal huvitavat oleks lähiymbruses ja kuidas yldmulje on? Kaugel rand, missugune jne, eelistame jala liikumist :) Ymberringi kohvikuid? vaatamisväärsusi? köigest huvitavast vöiks kirjutada,kui aega :) ette tänades. Muidugi see transfeerijutt huvitaks, aga te vist ei oska öelda. Info hirmutav, et kui maha jääte, siis ... :) loodame et pääseme ilusti :)

Internetist niipalju, et võib osta kohalikust Vodafone myygikioskist netikaardi. Meie ostsime 3kb, tytrega nädalaks kyll, jäi järelegi. Kusjuures siis jagasime, niiet mölemad saime suhleda sõpradega netis. Kui filme vaadata, siis jah, tuleb kogukam osta.. aga maksis see 70 kohalikku, niiet kui võrrelda, et mõnes hotellis tund 6euri, vöi mis iganes, siis tasub ära, oled millal tahad, kus tahad ja mitme telefoniga tahad :)

Tulime just Hurgadast pühapäval..päeval soe, mis soe, õhtul vöiks ikka pikavarrukaga miski kamps või jakike olla..normaalne eestimaine suvi :) vahel on tuult ka, aga see ju ainult hea, pole nii palav :)merevesi aga veel kylm, kuigi ujumas sai käidud(kraade ei mõõtnud :) )

Ja linnavahele pole tõesti palju taksoga sõita :)Ja õhtul ilusasse jahisadamasse jalutama :)

Nii, nyyd siis käidud :) köigile tänud eelneva info eest. Nyyd oskan ka ise söna sekka öelda. Soovitada vöib :)Hotelli territooriumil liikuda ruumi on, oli inimesi kes nädala jooksul väljas ei käinudki. Meie aga kyll. Kaubanduskeskus jah, see leida oli juba elamus. Kui Titanicust minna, siis tundub kyll et no kus see asub...hotellist paremale, ja muudkui mine ja mine, minu meelest see ongi yks esimesi teesid(asfalt) mis läheb vasakule, seal parkimisplats ja Kleopatra keskus nurgapeal. Ja sealt platsilt saime meiegi rongile :) see ka vahva, igas keeles pandi laule, päris löbus oli söita.Aga jala minnes picalbatrosi hotellini, sealt hoida paremale, siis vasemale kõrbe poolele :).Kõrb, tänavavalgustus, tühjus ja mingid ehitised paistavad, ja siis nurga tagant, oh imet--uhke kaubanduskeskus ja elu keeb :) Aga hotell suur, koos Palacega, mõlemas võib söömas käia. Õhtuti programmid, söök jummalast hea. Ei mõista torisejaid, kui sul on valikus nt kala, kana, loomaliha(need keedetud/praetud) jne..siis tekib kysimus, kas igapäev sööte köike, et valik jääb kesiseks??võib ju ykspäev kala, teine teine haut. liha, siis grillliha jne..Kõike on ja kõigile jagub. Lisaks 2 õhtusööki vabal valikul 2 eri teemarestoranis. Siis 1x massaazi tasuta inimese kohta, tegi kyll 10 min, aga hea oli :) mina olen rahul..ja juuksepesu 1x koos föönitusega, käige ära, ei kahetse :) Kui millegi kallal nurised, siis aind see, et nendes fuajeedes ja isegi disco-klubis võib suitsetada. Mina kui mittesuitsetaja, ei pea sellest eriti, sest samades ruumides on ju ka lapsed, niiet lastedisko ja issid-emmed laua ääres suits suus :) Aga muidu veepark, rand, basseinid, teenindus--toad puhtad, no on ok :)Soovitada julgen :)

Hotelli kiidetud ja laidetud, igast kohast kommentaare loetud....aga kas keegi ytleb, kas väljaspool ka midagi on. Et kui lihtsalt köndida, siis kuhupoole ja mida sealt toredat leida :)

Aitäh köigile kyynikutele :)..topelt kuulutus ,kuna arvuti vedas alt, isegi ehmatasin..aga tore ju lugeda /näha kuidas reageeritakse. Igatahes ilusat vana-aasta löppu ja veel paremat uut aastat köigile vastajatele ja kaasamötlejatele :) . Rahapatakas kyll suur pole, aga puhata on ka vaja, niiet köike kaunist :)

Meil ka minek veebruaris..aga kas muidu hotelle ok?kuulub ikka nende tärnde hulka nagu lubatud?eriti nöudlik pole, aga tahaks puhata :) iluprotseduure ei vöta, olen korra egiptuses vaid "depilatsiooni" näole vötnud, ja see oli super.Kulmusid pole ykski eesti kosmeetik nii piiranud, et oleksin sama rahul olnud :) aga siis infot veel Titanic spast?????

ma ka homme, eks näe..ärevaks teeb kyll....loodame paremat

tundub, et lähen sinna yksi.....

tundub, et lähen sinna yksi.....

Aqua Blue Resort Sharmis

Ikka uuriks värskemat infot, kes sel aastal käinud on.Kuidas teenindus, vaba aja sisustamine kohapeal, toad, toidud -kõik info teretulnud. Kui kaugel normaalsed kauplused(fiks hindadega ja nn.turistipood-passi alusel) Kas ka seal parema toa saamiseks tasub dollareid passi vahele poetada :-)

Aqua Blue resort Sharmis

Kes on käinud viimasel ajal? Kuidas hotell, teenindus? Pildid ikka ilusad, aga kuidas muidu kohalkäinutele tundub? Väga ootaks vastukaja. Minek märtsis.

aga kui minna ekslema,tuleb ikka hea auto võtta,selles mõttes et me saime 1,0 se Wolksi ja paarist mäest ei läinud hästi üles,päris jama oli,hirm tuli ka peale.tõus äkiline,aga kust sa oskad arvata,et mis viga on,auto jõudlusest juttu ju polnud..)))