Rutu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Albufeira on väga väga ilus, aga ülerahvastatud. Lagos on ok. Aga parim on Sagres, kuigi pisut jahedam. Minu arvates Farost Hispaania poole Tavira jne on täiesti igavad, sest seal ei ole ilusaid liivakaljudega randasaid, mille poolest Algarvesse üldse minna tasubki.

No kõige suurem šokk oligi Praia da Rocha, siuke Egiptuses olemise tunne tuli peale. Aga Albufeiras (võib-olla siis ääres?) oli väga ilusaid randu ja öömaja oli ka seal väga hea, rand oli vist Praia da Sao Rafael vm. Aga rahaliselt on ikkagi raske hinnata, sest omal käel minnes on huvitavam, vabam, näed rohkem ja selle eest võib ka rohkem ju maksta? Ja ei pruugigi, kui ilma last minute pakkumiseta võtta nt. Nt lennupiletid kui õigel ajal kinni panna, siis saab max 2500 nägu, auto sama summa, kütuse peale seal palju ei kulu, öömaja saab 200 kr nägu öö ka apartement hotellides. Ehk siis nädalase reisi omal käel võib saada kui kokkuhoidlik olla ja 4-se seltskonnaga minna ka alates 5000 kr.

Käisime see suvi. EasyJetiga Londonisse, mõni tund ootamist ja EasyJetiga edasi Farosse. Bookisime ja maksime ette (Hotelopia.com) kaudu igaks ööks eraldi hotelli erinevates linnades Algarves ja auto lennujaama. Algarves sõidab ilma peatumiseta põhimõtteliselt 1,5h ühest otsast teise, seetõttu isegi oleks võinud suuremad vahed jätta öömajadele. Kui meie tagasi läheks, siis peatuks pikalt kindlasti Sagreses, seal leiab väga ilusaid, rahvavabasid, lainetega randasid, aga vesi on jahedam. Teine koht, kus pikalt oleks on ikkagi Albufeira, seal on kõige ilusamad liivaküngastega rannad ja soojem vesi. Kindlasti tasub hotelli/öömaja ette maksta mõnda broneerimissüsteemi kasutades, sest kohapeal kuskile sisse hüpates ei pruugi tõenäosus odavat öömaja väga suur olla. Panime aga tähele, et ette makstes olid hinnad rohkem kui 50% odavamad kui hinnakirja alusel check-in-s. Kõige hullem oli keskööl Standstedi maabuda ja öö üle elada lennujaama põrandal, õnneks küll 5h. Magamiskott kindlasti kaasa.