trip-krainetrip-ukraine-dark

evelyn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

päevaga saarele ring peale.. no siis peab küll kas hommikul vara alustama ja õhtul lõpetama või siis kogu aeg ainult sõitma. Kiirteel liigub jah kiiresti, aga mägiteedel küll mitte. Ja kui veel tahad peatusi teha ja vaadet ja loodust nautida? Ühesõnaga ma ei saa sellisest kiirkorras kimamisest aru, eriti veel kuna seal on niipalju võimast loodust vaadata, väikseid linnu, külasid külastada jne.

Meie rentisime Orcarist. Jäime rahule, auto oli täitsa kobe. Lapsetool oli jah eesti omadega võrreldes viletsam, aga käis päris pikali minuarust ja lapsel oli pigem probleem sellega, et seda ei saanud normaalsesse istuvasse asendisse panna - st oli alati suht pikali ja ta selg väsis hästi ära. Aga teenindus oli kiire ja sõbralik. Ja sellepeale, et mingi suvaline auto meie auto parkimise ajal küljepeale mõlgi oli sõitnud, ei pidanud mingeid rahalisi kulusi kandma. Hind oli ka super - 5 päeva Ford Focus (saime aga Seat Altea) 113 euri.

Oma kogemustest soovitan enne lapsega kasvõi Eestis või lähiriikides natuke reisida, saad kogemusi, mida see tähendab. Kuidas sinu laps käitub, mis asju tal vaja on jne. Seejärel alles kaugemad maad. Ravimite kohta saab head nõu kindlasti arstilt. Juuli-august on Gruusias kõige palavam aeg.... äkki mõtled lapsest lähtuvalt natuke hiljem minna, nt septembris?

Tenerifel on küll pärlipoed "Tenerife Pearl". Asuvad poed Puerto de la Cruzis (Loro parki lähistel), Armenime's, Candelarias, Santa Cruziz ja lennujaamas. Las Americast lähevad sinna lausa tasuta edasi-tagasi spetsbussid (kõige lähem Las Americale on Armenime pood). Hotellides on olemas kindlasti poe kohta tasuta voldikud, kus on kaart, kus poed asuvad ja busside sõiduajad. Poodides ise pole käinud, seega kaubavaliku ja hindade osas sõna ei võta.

Rentisime sealt. Hind väga hea ja teenindamine ka kiire ja korralik. Netist bronnides sai lapseistme tasuta. Hind poole odavam kui Nizacaril nt Kuna läheme alles veebruari lõpus, siis autode kohta ei oska muidugi veel midagi öelda :)

http://www.tenerife-hire-a-car.com/car_hire/carhiretenerife.html

kasutajanimi on pärismini, aga neiupõlve nime algustäht hoopis K.

Kui kokkupressitult seal Futura lennukis olema peab? Kui tegu pikema inimesega, siis ikka tõeline piin? Tšarterid üldiselt topitakse nii täis kui võimalik...

Tänud. Seepärast küsisin, et mina kui kaardiinimene sain hiljuti Viinis käies nö shoki osaliseks, sest seal sai kaardiga maksta sisuliselt ainult nn tööstuskaupade (riided jms) poodides. Kõik toidupoed (ka hüpermarketid!) söögikohad jms aktseptisid 99% juhtudel ainult sularaha...