trip-krainetrip-ukraine-dark

yloolm

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
30 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

nüüd on Vietnamis ja Kambodžas käidud. Shianukville meeldis puhkamiskohana igatahes rohkem.

kas kellelgi on pakkuda vietnami ja kambodža kaarti

oleme neljakesi Phu Quoc saarel 16-22 märts. elutseme ArcadiaPhuQuoc Resort hotellis.Kui keegi samal ajal sinnakanti juhtub, oleks huvitav kohtuda.

Kas sul on selle koduka aadress ja kas auto toodi lennujaama vastu?

Võin soovitada ka meie giidi Karnalit----organiseeris meile kogu puhkuse saarel. karnal3@hotmail.com

Meie reis 20.02 Stokholm-London-Chicago 22.02 Chicago-Miami 01.03 Miami-St.Thomas 07.03 St.Thomas-NY 09.03 NY-London-Stokholm . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajatel seda endil teha!

Oleme St. Thomas 01-07.03. Kui keegi samal ajal seal, võiks ühendust võtta. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

soovitan võtta ühendust meie giidiga---organiseeris talvel meile kogu saarel reisi kolme nädala jooksul---temal pidi olema võimalus hankida ka soodsaid edasi-tagasi pileteid Frankfurdist. karnal3@hotmail.com. giidi nimi on Karnal.

snoop-----kas oled kunagi ise kohapeal käinud või usud turueitede jutte.

väga hea giid---korraldab teile kohapeal ja aitab lennupiletite hankimisel. karnal3@hotmail.com

tasub teada et islamiterrorism ja tamili tiigrid on täiesti erinevad asjad. tamilid võitlevad ainult singalite ja valitsusegs--- islamiterroristid aga kogu maailmaga.

täitsa õige kommentaar------kui oled ise normaalne , ei juhtu midagi.

ega kui kõike alati karta, siis parem varjendis istuda ja lugeda, mida keegi kuskil kirjutab.

snoop pole vist ise kunagi kohal käinud----ise täna jõudsin tagasi ja turistidele absoluutselt ohutu---hoitakse nagu s...ta pilpa peal.

Jõudsin just täna sealt tagasi ja võin kinnitada, et turistidele ei ole seal absoluutselt mingit ohtu. Sõitsime läbi kogu saare keskosa ja lõunaranniku ja samuti Yala rahvuspargi lõunapoolse osa. Ja ärge kuulake paanikatekitajaid. Kui kellelgi soovi, võin anda väga hea giidi andmed.

kas olete ikka kindlad minejad. meil teine paar hakkas värisema ja ma ei teagi veel, kas tulevad. anna igaks juhuks oma meili aadress--jõuaks täna või homme hommikul veel suhelda---ehk saaks kohapeal kokku.

nimi on karnal de silva, ja e-mail: karnal3@hotmail com Võib olla jääb tal endal aega või soovitab kedagi. koduleht www.karnaldesilva.com

trehvamise poole pealt------kolasime mõni aasta tagasi ringi singapuris ja malaisias. Kokku olime seal kolm nädalat ja ainukesed eestlased, keda kohtasime, olid tuttavad ja peale meie ja nende sellel rannal ei olnudki rohkem kedagi. Vot!!!!!

millal teie seltskond jõuab Sri Lankale.

jõuame sinna 07.veebr. ja lahkume 22. veebr.

meil olemas kohalik giid, kes korraldab meile 16 päeva jooksul praktiliselt kõik 450 USD nägu. Selle sees on kõik ööbimised koos hommiku ja õhtusöökidega, kaks mitmepäevast ringreisi saarel paar merelkäiku(snorgeldamine + kalapüük ja paar linnatuuri). Seda giidi on eelmise aasta lõpus juba ühed eestlased kasutanud. Meie grupp kuivas lõpuks kokku 4liikmeliseks.