trip-krainetrip-ukraine-dark

väino

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere. Olen reisinud Lõuna-Prantsusmaale alates 2005. aastast sõiduautoga. Algselt sai käidud ühe lapsega, viimasesd 2 aastat 5-liikmelise perena. Samuti on käidud ilma lasteta, 4-kesi. Ühe lapsega käies sai palju rohkem vaatamisväärsustega tutvuda - lossid, kindlused, koopad, Pariis jne. Suurema perega on see piirdunud 1-2 vaatamisega. Saksamaal oleme võtnud 5-liikmelisena ühe päeva, et käia vaatamas Sinsheimi lennundusmuuseumi ja teisel aastal Speyeri tehnikamuuseumi. Lastele mõelmad väga põnevad. Seejärel oleme sõitnud edasi Lõuna-Prantsusmaale linna nimega Sérignan, kus asub camping Aloha.(http://www.alohacamping.com). Lastega olles väga hea camping - suur ja korralik veepark(basseinid, liutorud jne). Camping asub mereääres - ole pool päeva veepargis ja teine pool mere ääres. Õhtuti on nii lastele kui täiskasvanutele erinevad programmid - muusikud, mustkunstnikud jne. Väga tihe programm, kui ainult viitsimsit kõigest osa võtta. Tavaliselt oleme 7 päeva kohapeal. Sealt teinud vahepeal ka väljasõite lähedal asuvatesse linnadesse - Carcassonne, Lagrasse, Agde, Avigon. Ühel aastal kõike ei jõua, sest aeg kulub puhkamisele. Veepargis kulub aeg eriti kiiresti. Meil on olnud reisi pikkuseks 14 päeva. Tavaliselt alustame laupäeva hommikul 6-7 paiku, siis olen õhtuks Września linnas Poolas ja peatume imelises Kosmowski(http://www.kosmowski.pl/en/). Tuba neljale(+väikelaps) oli 70€ hommikusöök Rootsi lauas hinna sees. Edasi kulges sõit Lõuna-Saksamaale Stuttgarti lähedale, öömajaks odav Etap hotel. 5-6 inimesele tuleb võtta 2 tuba - 30-45€ tuba. Edasi kulgeb sõita Lyoni kaudu lõunasse. Saab ka tasuta teed Clermont-Ferrandi kaudu - siis on sõit aeglasem ja tuleb võtta veel üks öömaja enne Alohat. Mõlemad teed läbi proovitud ja soovitan siiski tasulist teed. Seega 3-4 päevaga olen kohal Alohas, seal 7 päeva kohapeal ja algab kojusõit. Matkaautoga käies kulub küll rohkem kütust, suuremad teemaksud, aga hoiab ööbimiste pealt kokku. Ise olen käinud juuni lõpus/juuli algus. Näiteks 20.06 - 04.07, siis on campingu hinnad odavamad. Prantsusmaal on palju campinguid, kuid Aloha on jäänud meie pere puhkusekohaks, sest koht on parim ja hind on mõistlik. Juuni lõpus maja 5le 7-ks ööks 665€, matkaautole umbes poole odavam. Lennureis on jäänud meie perele kalliks(lennupiletid + autorent). Prantsusmaa pisik sai alguse 2003. aasta lennust abikaasaga kahekesi Pariisi.

Ööbisime perega eelmise aasta märtsis Barcelona lähedal Viladecansis, Etap hotellis, 45 euri tuba.Kohe kõrval asub hotell Ibis, 59 euri toa eest.Bussiga sõidab linna umbes 20min.Rendiautoga sõitsime mõned päevad ringi.Peatusime Tarragona lähedal campingus la torre del sol, mis avatakse 15. märtsil. seal saab campingu 30,30€ ja sinna sõidab ka rong.Ilus koht mere ääres palmide all.Ilusat reisi!

Olen mitmeid kordi EA lennanud on tõesti mõnus koos teiste reisilistega lennukisse istuda ja paljudega nädala pärast lennujaama ch in is kokku saada. Mõnus on tulla lennukisse kui tere tuleb omas keeles teenindus hea. Paljud valisid teise lennufirma, et on odavam, ise lendasin sel aastal kahel korral Barcelonasse 2100 eeki edasi tagasi sinna 4tundi, 3,5 tagasi. Kas on võimalik selisse ajakulu ja hinnaga lennata sel marsuudil teiste lennufirmaga. Andke teada. Kindlasti lendan ka edaspidi EA ga EDU! . . Trip.ee lisas tühikud PÄRAST kirjavahemärki ja suured algustähed.