trip-krainetrip-ukraine-dark

helene19

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
6 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Delfi uudis: "Ryanair kinnitas, et plaanib aasta lõpuks loobuda kõigist registreerimislaudadest, et lendude hinda alandada. Alates 2010. aasta algusest peavad kõik Ryanairi reisijad end lennule registreerima internetis, vahendas BBC."

Niisiis 2010. aasta algusest hakkab uus kord kehtima. Mul endal üsna tobe tunne praegu, et selle pärast muretsesin, on ju loogiline, et selliseid muudatusi üleöö ei tehta, aga üksi pikk sõit ees ja tahaks vähemalt enam-vähem kindel olla, mis ja kuidas toimub.

Aitäh kõigile vastajatele!

Mulle meeldiks just lennujaamas järjekorras seista :) Saaks vähemalt osa oma 8-tunnisest ootamisest ära sisustada...Olgu...Kuna lend on juba 25-26 veebruar, siis ehk muudatused nii kiiresti ei toimu.

Aitäh vastajatele, aga ikkagi...Mina näiteks olen airport check-in'i eest juba maksnud ja loodan, et ma ka saan selle lennujaamas teha. Ja asi pole tegelikult üldse rahas, aga ma lihtsalt tahaksin teada, kas see uudis vastab tõele või mitte, sest minnes pole interneti kasutamine probleem, aga ma tahan Eestisse tagasi ka saada... Mul on selletagi sada reisiga seotud asja, mille pärast muretseda :(

Väga, väga ilusad pildid! Olen ise ka kaks korda Marokos käinud, Marrakechist põhja poole pole kahjuks veel jõudnud, ja inimestest pole mul pea ühtegi pilti...Ma lihtsalt ei julge neid pildistada, kuhu ma seal võõras riigis jooksen kui keegi kaikaga taga hakkab ajama :D Igaljuhul, suured kiidusõnad imeliste piltide eest! Ja paarikese pildiseeria Marrakech'is on lihtsalt nii-nii-nii...marokolik. Enne Maroko külastamist (ja ausalt olles esimese reisi ajal ka) ei kujutanud ma ette, et neil on SEADUSED avaliku flirtimise, käest kinni hoidmise jms kohta...Politsei kohe kohal! :D Aitäh!