trip-krainetrip-ukraine-dark

kirke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mart Sander esineb Crand Casino Helsinki-s ise olen minemas aga pileti hind kyll esialgu ehmatas 79€ show ja toit? Grand Marina Katajanokka hotell on okei hinnaklassis, samas keskusesse 10 min.jalutades v6i trammiga ukse eest.

Ise tegin OWD ära Eestis ja arvamus on , et 6ieti tegin, sest kui saad hakkama Eesti mudases meres kus nähtävus 50 cm:) siis Tais ja Egiptuses on lausa lust ja lillepidu nautida sukeldamisest. Kalipso kohta niipalju, kui oled kylmetaja tyyp siis vajad ka Tais pikka kalipsot. Meil oli pundis noor meesterahvas kes pidevalt kurtis, et kylm. Minul pooliku 3 mm kalipsoga kylm polnud kuigi saime Tais paar korda ka kylma hoovust kogetud. Inimesi ja arvamusi on erinevaid, tuleb ilmselt ise otsus teha mis sobib.

lähen 21.nov Finnairiga lennuk B757 ,mida see tähendab ei tea;) vahemaandumine indias Ahmadabadissa seal vist suht algeline see värk, poode vähe ja kui onnestub saada m6ni coca siis maksab kindlasti 2 eurot pudelisuurusest olenemata:) olen kuulnud jutte aga eks saab nyyd ise kogetud siis olen targem, väike hirm on sees kuidas see pikk lennureis ära kannatada. olen ka seda kuulnud, et unerohtu ei tohiks v6tta, miks? ei tea?