trip-krainetrip-ukraine-dark

Kalliskivi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
12 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palun aidake odavate lennupiletite otsimisel, ärasõit peale 18.07. Kohapeal 2 nädalat. Ise leitud võimalused on nii kallid :(

Palun aidake leida odavamat võimalust lendamiseks USA-sse alates 19.07.10 Tahaks minna kolmeks nädalaks, 2 täiskasvanut aga pole leidnud ühtegi mõistlikku hinda.

Samas oleks huvitatud kogemustest, milline võiks olla reisimarsruut, et ei läheks väga kalliks aga näeks selle aja jooksul võimalikult palju.

Pakutavate hotellide valik on väga suur ja kuna ise pole varem Pariisis käinud siis ei oska hinnata linna tegelikku mastaapsust.

Sooviksin 2 ööks hotelli Pariisi kesklinnas, kus selleks, et midagi näha ei peaks kuhugi kaugele minema. Hind võiks olla kuni 2000.- öö, vaja oleks 1 tuba kahele inimesele ja hommikusöök võiks ka hinna sees olla.

Äkki oskab keegi omadest kogemustest midagi soovitada?

Kas keegi on sellise firmaga reisinud, kuidas oli kohapealne teenindus jm.

Jutt ei ole paarisajast kroonist ja ka mitte 2 ja 3 tärni hotellidest. Kui sa tahad tõesti end hästi tunda ja puhata heas 5 tärni hotellis ja seejuures mitte end lolliks maksta siis natuke ringi vaadates on võimalik saada seda sama raha eest mis Eesti reisikorraldajad pakuvad 2 ja 3 tärni hotelle. Nii et mina arvan küll, et tasub ringi vaadata...

Teema minupoolseks lõpetuseks siis niipalju, et kõige odavam, kuid mitte mugavam(vahepeal olid pikad ootepausid) lend Tenerifele tuli Tallinnast umbes 3200 kr.(sellel keerulisel ajavahemikul, mille sisse jäi sügisene koolivaheaeg)

Ja hotellidest niipalju, et tõeliselt head hotellid on otse hotelli koduleheküljelt bukkides 10 000.- odavam, kui Eesti reisikorraldajad pakuvad. Mul on üsna konkreetne näide olemas.

Kes samamoodi otsib nagu mina siis väike vihje, vaadake ka venelaste reisibüroode pakkumisi ja vaadake pakkumisi läbi Riia...

Suured tänud kõigile kes ei pidanud paljuks aidata, kui tagasi tulen võin edasi muljetada.

Päikest kõigile!!!

Hind peaks olema odavam Eesti reisifirmade poolt pakutavatest tsarterlendudest, et asjal pointi ka oleks.

Küsin veel millist marsruuti otsida ja milliste firmade kaudu.

Proovisin, Riia-Dublin-Tenerife ja Helsingi-London-Tenerife.

Kellaaegu omavahel klappima ei saanud, kahjuks.

Äkki on mõni mõte veel...

appi milline hädapätakas ma olen. Terve päev olen proovinud ryanair, easyet jne. aga kuidagi ei saa lendu kombineeritud;(

Mul on küll erinevad head otsad aga küll ei sobi kellaajad jne.

Tahaksime lennata 23.0kt - 31 okt Tenerifele ja tagasi 2 in. Ükskõik kas Tallinnast, Helsingist või Riiast.

Omakorda võiksin vastu aidata hea infoga Tenerife hotelli kohta :)