trip-krainetrip-ukraine-dark

tomsa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eelmisel aastal peatusin bungalow-tüüpi majakeses, mis oli 10m rannast. http://bananagardenhome.com/index.htm Lihtne, puhas, toas suur külmik, rannas mõnus indiaani-stiilis baar, sadamasse vast 1,5km,puhas rand, odavamad söögikohad nö. peatänaval 200m kaugusel, töötajad rendivad soodsalt omi rollereid. Perenaine Annie on väga hoolitsev. Väga soovitan 4 saare tuuri.

Hetkel pakub LOT oma kodulehel Tallinn-Warsaw edasitagasi pileti hinnaks suvel 1250.-EEK!

Soovitan vaadata www.iamkohchang.com. Inglasest noormees pakub ka majutust ning tuleb vajadusel sadamasse vastu. Ööbimine on igati korralik ja meeldejääv. Ian ( noormehe nimi ) on lahkesti nõus ka saart tutvustama. Boonuseks on mõistliku hinnaga joogid külmikus. Oleme saart külastanud kahel korral ja ööbinud Ian-i juures esimesed 3-4 ööd.

Kas Malaisias saab sõiduautot rentida Eestis väljaantud juhiloaga? Selles nn. Viini nimekirjas seda riiki pole.

AirAsia-ga saab Macaust Bangkokki sõltuvalt kuupäevast alla 1000.-EEK üks ots. Otse Hongkongist saab lennata läbi Kuala Lumpuri( AirAsia ). Hind on veidi kallim. Srilankan Airlines pakub Hongkongist Bangkokki edasi-tagasi alates 2300.- EEK

Mul on täiendava turvakontrolli kogemus Tallinna Lennujaamas saabudes Shanghaist Finnairiga. Lisa kontrolli võeti just need neli reisijat, kes olid ka Shanghai-Helsingi lennul. Kohvrid tuulati korralikult läbi ja lõpuks paluti öelda kingituste(ehk pakendis asjad) üldsumma. Pakkusin alla 2000.- EEK ja see sobis. On mingi piirsumma, mida ületades hakatakse makse nõudma. Eeldan, et neil oli olemas eelnev info Hiinast saabujate kohta ja äratundmine võis toimuda mõne kleepsu või sildi järgi kohvril( näit. Hiina poolne turvakontrolli kleeps). Otsustasin järgmine kord turvatöötajale märkamatult kõik lisakleepsud peale kohvri kättesaamist eemaldada ja kallimad esemed pakkendist välja võtta. Kas keegi teab täpsemalt kingituseks toodud esemete maksuvaba piirsummat?

Kuidas Sul õnnestub saada HKG-Phuket-HKG selline hind? Mina alla 7000.-EEK ei näe. Otsin võimalust 20.12 Hongkong-Phuket ja 05.01.2009 tagasi.