trip-krainetrip-ukraine-dark

ruufer

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
14 postitust
8 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

tjah, rong-ron ja tuk-tuk sobiksid imehästi, aga olen Kambodžas ilma Tai viisata. Poipetis piiril visa on arrivalit ei olevat saada, jäb üle lennata ja viisa BKK lennujaamas teha.

Huvitav. Ja oled täiesti kindel, et minu küsimusele keegi juba kunagi enne vastanud on? Mina näiteks toksisin, kõlpsisin ja vot ei leidnud vastust. Selle pärast julgesin ka küsida. Sry kui Sind sellega ärritasin.

OK, aga kas keegi oskab kommenteerida - kas kohapeal Bangkokis on võimalik saada turisti viisa? Selleks, et korra riigist väljas käia ja hiljem ikka kindlasti mind sinna tagasi lastaks, tagasilend toimub ju sealt.

et ei peaks öömajast kaugele jalutama, oleks lihtne ka purjuspeaga tagasitee leida

kas Bangkoki lennujaamast saab ka multiple entry visa on arrival -it? Plaan siis selline, et edasi-tagasi pilet Bangkokki on 15 päevane, plaanis on käia vahepeal aga maad mööda Kambodžas. Kas mind selle lennujaamast saadava visa on arrival -iga Kambodžast tagasi Taisse lastakse, piiripunkt on Paoy Pet.

Ei pidanudki äri silmas. Lihtsalt mõni ehe isiklikuks tarbeks

No aga siis saan meie pistiku ja laadijaga sealmail oma tehnika laetud või mitte?

Selles lefenixis on kõige odavam variant ju 1800 kohalikku raha öö eest! Ma tean hindadest vähe, aga see summa on ju küll hullumeelsus!!