trip-krainetrip-ukraine-dark

kributski

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ja mõni mats keevitas oma mossele mersu märgi, ja kohe oligi teine staatus??? Ei no naerrma ajab... Aga jätka samas vaimus,...Edu ja Õnne:)

Öise vahetuse hinda kui niisugust Euroopa lukskaupadele Aasias pole lihtsalt olemas. Reeglina toodetakse need asjad Euroopas, jälgitakse ka kvaliteeti ning tööjõuhinna õiglast maksumust. Sellest ka see hind. (Arengu)maadel tänaval ja turgudel müüdav on lihtsalt Aasia ärimeeste versioon ja tihti lihtsustatud nägemus disainile ning kvaliteedile. Ära saa minust valesti aru, et peaksin paremaks kuidagi kallist tarbimist, kuid need on siiki väga erinevad asjad. Selleks, et neid mõista, peab olema veidi ka asja kogenud- näinud - katsunud ja veidi freik. See on loomulik, et enamusele Euroopa inimestele need asjad meeldivad, seetõttu neid ka võltsitakse,kuid mitte brändiasjade omamise pärast, vaid just meeldivuse tõttu. Samas on olemas väga palju häid Euroopa ja Aasia disainereid, kes töötavad teistele firmadele, kes suudavad väga head disaini (ehk meeldimist) ja odavamalt (ehk hinda madalal hoides) toota. Ja ilma ideesid varastamata. Aga mis puutub hädaliste aitamisse - kas vargad - olenemata, mida nad varastavad - on hädalised?

Aga mis "staatus" siis kaubamärgiga toote kandmisega saavutatakse? Ja kust tuleb lausa "seisund"?

Aga miks on vaja osta võltsitud kaubamärki??? Bangkokis saab korralikest kaubamajadest ka kohalike disainerite täiesti korralikke asju sama raha eest. Ja boutique'des on tõesti tõelised brändid nii 25% kallimad kui Euroopas, sest neil on lux-kaupade maks. Soovitan Taimaal vaadata ikkagi kohalikke brände, sest need pole üldse halvad. Võltsingute kandmine on tobe. Pealegi ei saa Te minna iial võltsitud Pradaga või Gucciga kuhugi metropoli (isegi Tallinnas on juba teadlikke) ilma, et teid ei peetaks totuks, sest moeteadlikel on lihtsalt selle peale hea silm. Ärge varastage ja valetage. Kui Teil on hea maitse, ei alahinda Teid keegi, aga võõraste sulgedega ehtimine ja rikas näimine.... jäägu see ikka pööblile.

Võiks ka nii olla, Aga peaks siis tsekkama neid lennigraafikuid jms. Äkki kellelgi on lingid? Oleksin tänulik.

oi, thank you, thank you! Homme kindlasti vaatan ja võrdlen ja otsin neid pakkumisi! Ja kõik muud pakkumised ka on teretulnud! Kõigile suur tänu lahke suhtumise eest! Nüüd veel painaksin - kas mingi lennuk, kuhu saaks bronni teha Eestist, ka sinna lendab (mul ka see kirutud kr kaart, mida ise ei salli, võetud, reisimiseks just) samast terminalist või selle terminali lähedalt? Paluks sel juhul lennukompaniide internetiaadresse.