trip-krainetrip-ukraine-dark

rain 111

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
26 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

marx, seal vist tööga ka väga kitsas hetkel? Käidud seal kandis puhkamas mitu korda ja kuu pärast jälle plaanis.Isegi mõelnud sinna kanti kolimisest, aga keelt ei oska ja vanast rasvast kaua vastu ei pea perega seal :)

to: marks66

Vaatan,et olete palju maailmas ringi reisinud ja tekkis küsimus,miks just seal piirkonnas elate?

Kirjuta meilile kairi.ok@mail.ee siis saab pikemalt vastata.

Seal on jah miskit,mis tekitab isu sinna tagasi, eks sealsed inimesed ja kliima on ka see,mis seda tekitab, ise olen seal olnud 11 korda ja käin perega aastas 2 korda seal puhkamas ja ikka tahan sinna minna tagasi!!!!

Tore,et puhkus meeldis, ilmad on see aasta kuidagi imelikud, aprilli algul oli seal 30 ja enamgi ja nüüd vihm ja päike vaheldumisi.Tavaliselt ikka mai algusest suur suvi olnud.Hea,et keegi vähemalt oma arvamuse ka kirja paneb, costa del soli kohta muidu nii vähe järelkaja.Kui korra seal ära käija siis tahad varsti sinna tagasi, endal on nii ja paljudel tuttavatel,kes seal käinud!Ja kohvri osas soovitus on õige, parem tühjema kohvriga minna, kui plaanis ka shopata!!!

Neid veebikaameraid saab usaldada, ise käinud pea igal aastal 7 mai paiku 2 nädalat seal ja ilm oli soe ja ilus, hispaania kanal näitas lähipäevaks küll normaalset ilma

Paljudes hotellides on hommikusöögi lauas ka sampanja joogiks , tasub kindlasti võtta, paljud ei julge võtta, söögi kõrval ei hakka pähe ka ja päev kohe parem!

Reaalajas saad siit vaadata Benalmadena ja Torremolinose veebikaamerat ja sealset ilma hetkel http://www.andaluz.tv/webcams_en/torre_cam1.php

Teatud asjad -igasugused komplektid- on odavamad, vaata ennem eestist välja, mis huvitab ja siis saad ju võrrelda lennujaama poes, tavaliselt seal asjad samad,mis laevadel ja natuke ikka odavamad kui meil siin poes, tallinna lennujaama pood on küll jama, Malaga lennujaam on nüüd palju suurem kui eelnevaltel aastatel ja poode ka rohkem

Rongiga Malaga poole sõites enne lennujaama peatust jääb peatus Plaza Mayor - Plaza Mayori keskus. Palju kauplusi. Teisel pool Ikea, sinna tasub ka minna.

Tivoli, krokodillipark, aguapark-ennem tuleb uurida,millal täpselt lahti on.shopata saad Torremolinose kesklinnas näiteks või siis rongiga Malagasse , õhtutui sadamas jalutada Puerto marinas-benalmadena sadam-on huvitav, seal saab ka paatidega sõitma minna ja tänavarongiga, seal ka sealife ,aga jama,ega nädalaga eriti palju ei jõuagi, oleneb kuhu hotelli lähed, paljudes õhtuti programm nii lastele kui ka täiskasvanutele, kui hotell promenaadi ääres siis sealt sadamani jalutades ka poed ja kohvikud jne. Kui hotell asub sadamast kaugel siis ei pruugi sinna jõudagi ja enamus kohti nähagi, osad hotellid suht kaugel sadamast

Mida täpselt tahad , ise käime seal alati šoppamas, kirjuta meilile kairi.ok@mail.ee

Olime 2010 september 3 nädalat Bali hotellis, saime peamajja toa 4 korrusele, merevaatega, hommiku õhtusöögiga- söök oli hea ja valik ka suur, kuna hotellil on 3 hoonet siis ka palju rahvast, see natuke häiris, enamus külastajaid olid inglased, kohati palju matse nende seas oli ka -inglismaalt tuli päevas 3 satsi neid juurde, basseine oli ka erinevate hoonete juures kokku 3, meri oli ka suht lähedal-enamus ajast olime seal, hotell asub mäe nõlval ja olime 5 kuu vanuse lapsega ja see üles minek oli suht väsitav, sadamasse kuhu tuleb kindlasti minna oli 10 min. jalutuskäik. sealt kulgeb torremolinose poole väga pikk promenaad koos restodega ja poodidega, bussipeatus lähedal ,rongipeatus natuke kaugemal, üldiselt oli ok tänu hinnale, kuna siis tegi ka teztour sinna reisi ja saime 2 -le reisi koos hommiku ja õhtusöögiga 3 nädalaks kokku 33 000 eeki. Käime seal igal aastal ja oleme olnud hotellides,mis olid head:Sol Aloha -rannas- sööki nii palju erinevat,et ei jõua ära süüa, Amaragua-rannas- 4 korda seal olnud-söök mega hea, Tropicana-rannas,need ka 4 tärni omad, klientuuri vahe vära erinev Bali omast, tasus hinna poolest ära,veel olnud 2 tärnis Kristalis- väike hotell- kui odavalt saab tasub ära kui ennem pole seal käinud , need rannahotellid asuvad vähemalt promenaadi ja ööelu kandis ja seal põnevam, Don Paquito ja Los Patost ei valiks asukoha pärast, harjunud teistmoodi hotellidega ja Balisse kahjuks enam ei läheks, kuigi oli ok

http://www.andaluz.tv/

Vaata seda, ei pea kuskil sisse toksima piirkonda jne. Näed weebikaga reaalajas ja seda ka , palju rahvast rannas.

Ise lähen kohe sinna taas :) . . . Trip.ee soovitab lugemist: http://trip.ee/postitussoovitused !

Ise olen seal mitu korda olnud. Malagas endas pole mõtet peatuda vaid veidi eemal on Torremolinos ja Benalmadena või siis Merbella. Head hotellid on Amaragua ja Sol Aloha Puerto. Vaata kõik info saad Horizontraveli või Novatoursi kodulehelt. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt ja järgmise keelelise kolepostituse kustutab!

Koguge raha ja minge Costa del Soli parem. Otselennud varsti algavad sinna taas. Barcelona ja selle ümbrus on ikka saast võrreldes Päikeserannikuga. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt ja järgmise keelelise kolepostituse kustutab!

Vägagi erinev on need kaks piirkonda, kui saad siis ära mine sinna Costa Dauradasse kui sulle meeldis Sol is. Kui kysimusi on, saada need mulle maili peale rulll@hot.ee . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

oleneb muidugi palju on raha reisi jaoks, aga ei soovita kyll kokku hoidas costa del sol-is. torremolinos vöi benalmadena on seal mille vahel valida. korralikud hotellid on amaragua vöi sol aloha puerto. kui tahad vähe odavamalt, vöid sirocco ka vötta.

kindlasti rendi auto, kui jääd pikemaks ajaks siis saad ringi söita , ära mingeid ekskursioone kyll vöta kuskilt, ise vaata ja söida ringi.tee enne eestis mingi madala krediidiga kaart siis pole vaja autot rentides sula tagatiseks jätta.

suurt rolli mängib ka see inimene , kes sulle reisi myyb. esimene kord vöib jah juhtuda et reis ei vasta sinu ootustele, kuid kui juba ostad sama korraldaja käest teise, kolmanda reisi, siis lood palju paremad. ise olen kogenud et kui teist korda läksin samasse kohta siis oli körgem korrus ,merevaade ilma lisamaksuta. hiljem sain teada et paberitesse oli kirja pandud, et vip. kui saad reisikorraldajaga hästi sinapeale, laabub ka kogu reis.

kaua sa olid seal villas ja palju maksis? kas pilte ka sellest on`??

kohalike käest vöttes ekskursioon on kaks korda odavam, kui reisikorraldaja pakutud.aga kahjuks on nad jah inglise keeles. On muidugi seal ka eestlasi, kes korraldavad hobi korras eestlastele ekskursioone. köige parem on, et vöta rendikas ja söida ise ringi ja vaata oma silmaga.

aprilli löpp on täiesti sobilik aeg sinna minna ja päevitada. ohutum aeg on muidugi mai algus, sest on juhtunud , et aprilli löpus sajab mitu päeva järjest, nagu eelmine aasta. mitu tärni ja mis hinnaga hotelli saad omale lubada? kindlasti vöta koos hommiku ja öhtusöögiga. väga palju raha hoiad kokku. korralikus hotellis on väga väga head ja mitmekylgsed toidud. kui raha pole takistuseks on valida kahe hotelli vahel. AMARAQUA VÖI SOL ALOHA PUERTO. ise lähen arvatavasti mai algul ja loodetavasti yhte neist hotellidesse.

ei kannata ujuda kylll.... kui ujuda ei oska...