trip-krainetrip-ukraine-dark

hennukas

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
14 kommentaari

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Nii, reis on ära olnud ja paneks siis siia ka kirja :) Õnnestus eelnevalt siiski Tallinna Lennujaama Lufthansast uurida, et selline pisike viga ei mängi rolli ja ei hakka seda muutmagi. Tegime online check-ini mõlemas suunas eelnevalt ära ja ei olnud kuskil probleeme :)

Me nüüd uurisime ja selgus, et teine variant on Rehana Royal hotell Nabq Bays. Et siis lennujaamast teisel pool. . . . Ära unusta, et laused ja nimed (sealhulgas kohanimed, firmade nimed ja muud nimed) algavad Trip.ee-s suurtähtedega!

See on jah 5* hotell. Kuid lihtsalt vanem.

Kas see, kes uuris Continental Garden Reefi kohta on ka Estouri klient? Meile eile helistati, et meie ostetud Dreams Vacation hotell on üle müüdud ja panevad meid nüüd Continentali. Pilte vaadates ning tripadvisoris veidi uuritud ning tundub suht kahtlane hotell. Mõtlesimegi, et ehk mõni 4* oma on parem (nt Marmara)? Vaja suht kiiresti Estourile vastata.

working holiday viisaga peaks saama ühes kohas töödata pool aastat. selle viisa puhul ei nõuta mingeid haridust tõendavaid dokumente. ainult kopsupildi peab tegema. viisa ise on aastane.

ma hakkan elama sydneys ja võtan oma läüaka kaasa. kuidas seal selle wifi levimisega on? või on seal kandis popim asi tavaline püsiühendus?

põhimõtteliselt ma lähen mingi tavalise spordikotiga ja lukustada kotti oleks suht mõtetu. käärid saab sisse lükata ükskõik kust. kiletada on vist kõige mõtekam?

mul selline küsimus, et kui mul on pikk pikk lend (tln-london-dubai-bangkok-sydney), siis kas ma tohin tallinnas oma pagasile kile ümber tõmmata? pagasit ma ise vahepeal välja võtma ei pea, läheb otse lennukilt lennukile.

minu reis algab 12 nov kell 16.15 tallinn-london, seal on mul 3 tundi lennuki vahetamiseks ja edasi dubaisse, kus pean 2 tunniga uuesti lennukit vahetama ja siis sydneysse edasi. kohale jõuan 14 nov 8.45 hommikul kohaliku aja järgi (meist on 7 tundi ees). seega vist poolteist päeva kokku.

mul selline küss, et kui kaua gatwickis umbes võib aega võtta lennukilt maha kobimine? mul nimelt sealt paari tunni pärast edasi lend dubaisse ja sealt jälle paari tunni pärast sydneysse. natuke pablangi selle lennuki vahetamise pärast. äraantav pagas peaks otse minema teisele lennukile. viimati käisin gatwickis 7 aastat tagasi ja juba siis tundus jube suur see olema.

no ma ei tea.. kui juba nii korralikult eespool ära seletati ja keegi ikka küsib MIKS siis ajabki suht närvi. ma käisin ka nädal tagasi sirje lintammi juures ja mingit saatekirja ega midagi vaja pole. maksta saab aint sulas.

ma pean end siiski parandama.. minu lend on tallinn - london estonian air ja london - dubai ja dubai - sydney on mõlemad emiratesiga. eile ostsin piletid välja ja ootan juba oma reisi :)

kuule päris mitu erinevat oli. siit londonisse oli estonian air, londonist dubaisse british airways ja dubaist sydneysse emirates. mõlemas lennujaamas aint paar tundi aega ühest lennukist teise kobimiseks. ühesõnaga ma olen rahul :)

kusjuures mina soovitan minna Matkapunkti. kohapeale. netist vaatasin et 1 ots on 17000.- ja kohapealt sain endale novembrisse 13500.- ja väga hea lennu. edasi-tagasi on neid pakkumine alates 18600.- kui kohal olla alla kuu aja. matkapunkt asub tallinnas postimaja külje peal. http://www.matkapunkt.ee