trip-krainetrip-ukraine-dark

shaakal

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kasutan teemat ja esitan ka oma küsimuse. Nimelt väljub meie lend El Prat-i lennujaamast väga vara hommikul, enne 5. peaks juba kohal olema seal. Leidsin sobiva hinnaga majutuse nii u. 3 km. kaugusel lennujaamast. Jalutamine iseeneset poleks problem, ära eksida ei karda - aga kas jaama ümbrus on ka piisavalt turvaline, et seal pimedas varahommikul-öösel ringi kolistada? Kas taksot tellides tuleb nii lühikese maa peale väga ulmeline summa? Ja kas üldse saab loota taksojuhtidele sellisel kellaajal? Või oleks mõtekas sõita hilisõhtul barcelonast otse lennukasse ja üritada seal pingi peal magada, arvestades, et ega me hotelli ka ilmselt enne 11. ei jõuaks ja uneaeg jääb niikuinii napiks? Tänud kui keegi oskab nõu anda.

Ja teemaalgatajale mõned lingid, mis enda tarbeks välja otsitud, kuna sama teekond seisab ees - ilma lasteta küll.

http://www.sagales.com/pubdocs/2572_aeroport-girona-costa-brava---barcelona-%28estacio-nord%29-2011-12-20.pdf

http://horarios.renfe.com/HIRRenfeWeb/buscar.do?O=79300&D=BARCE&AF=2012&ID=i&MF=2&DF=19&SF=0

Rongiajad siis juhuks, kui sobivat bussiaega ei ole, Girona lennujaamast Gironasse läheb busse üsna tihedalt, küsi täpsemalt lennujaamast. Kasulik on osta return-ticketid, säästad paar eurot ikka.

Loomaaed - http://www.zoobarcelona.cat/en/home/

Lõbustuspark - http://www.kidsinbarcelona.com/en/tibidabo-amusement-park

Mõned võimalused soodsa majutuse leidmiseks:

http://www.booking.com/

http://www.doyouspain.com/hotels/indexHotels.asp?idioma=EN

Ma ei tea, kui palju sa siin Barca-teemalisi postitusi lugenud oled, aga oma asjadega tuleb olla VÄGA ettevaatlik, taskuvargad on seal täielikult tipptasemel, tihti tegutsetaks grupiviisiliselt ja väljamõeldud stsenaariumid on sinisilmse Eesti turisti jaoks lihtsalt liiga uskumatult kavalad ja nahhaalsed.