trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kuidas seal juulis ja augustis ilmad on? Pole suvel kunagi lõunamaal käinud, ei tea. On kuumus talutav? Kas päeval kannatab ainult vees ja konditsioneeriga ruumis olla või saab vabalt ka linna peal jalutada ning ekskursioonidel käia ilma, et kuumarabanduse saaks?

3* hotelli kohta vägagi korralik, ilus ja puhas. Toad samuti korralikud, aga vannitoas oli vee survega probleeme ning mõnikord kadus soe vesi ära. Rand on väike, aga puhas, koralle pole, kuid maskiga saab vee all kalakesi vaatamas käia. Rannas mängib terve päev kõva muusika, kellele räpp ei meeldi, võtku oma mp3-mängijad kaasa, animaatsioon pealetükkiv, aga muidu sõbralik. Söökidest on eriti suur valik salatite ja köögiviljade osas, pastat, riisi ja lihatoite on vähem, kuid nad on maitsvad, koogid ja magustoidud super head. Teenindus hea ja kiire. 3* hotellide seas on ta kindlasti üks parimaid.

Sharmi kohta eriti ei tea, aga Hurghadas ei saa, seal pole sellist kohtagi. Kõnniteedel on kõrged järsud servad, mis on kohati ära lagunenud, vahepeal kõnnitee puudub täiesti, paljudes kohtades pole isegi asfalti.

Olympus e-420 on väike ja kerge, eriti kui veel pannkook-objektiivi ette paned, siis mahub peaagu taskussegi. Lihtne ja hea reisil kasutada ning pildid tulevad paremad kui digikompaktiga.

Kiirus (vähemalt minule) tundub sama mis eelmisel versioonil.

Horizontraveli kodulehel on juba hotellid ja hinnad olemas. Novatours on ka sihtkohana Türgi juba oma kodukale pannud, kuigi hotelle ja hindu veel pole. Müük hakkabki turismimessiga pihta ma arvan ;)

http://www.longpassages.org/images/Arabic_numbers_with_english_numbers.jpg Soovitan välja printida sellise asja, neil on teismoodi numbrid ja võib vaja minna, mõnes kohas ongi sellistes numbrites hinnad välja kirjutatud. Siis ei saa petta ;)

Kas nad Iisraeli lennureise ei paku?

Kui söögikohta ei ole, siis mõni pood ikka leidub, kust saab midagi süüa osta. Kuigi ega seal väikestes Kagu-Eesti poodides suurt midagi ei müüda küll...

Ma käisin 3 aastat tagasi (2004 siis) ühel bussireisil, kus tuli 1 öö bussis veeta. Magada ma eriti ei saanud ning enamus aja sellest ööst buss lihtsalt seisis ühe koha peal, eks siis bussijuhid vist magasid ;)