trip-krainetrip-ukraine-dark

veiko

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

see Chatuchak on koht kus pole midagi piraati aga seal on kõik olemas see pidi maailma suurim turg olema, äge oli.

Kas Sri Lankale pääsemiseks on praegu mingisugust viisat ka vaja? Endale on see asi natuke segaseks jäänud.

Aqua Funis sai käidud paar aastat tagasi. Suht hea asukohaga hotell, ühel pool algab peatänav ja teisel pool on rand, mis on küll väike aga kalad ja meresiilid on ka täitsa olemas ja umbes 100m kaugusel on ka põhja lastud laev. Hotelli all on ka küllalt suur ööklubi, mis absoluutselt ei häirinud olemist, sest toad on sellest natuke eemal. Aga muidu täitsa tavaline vaikne 3tärni hotell, söögid ka erinevad ja päris maitsvad. Aga võibolla on vahepeal midagi muutunud.

milleks kesklinnas seal väga hea metrooühendus. vaata Mini Portello, see terve hotellide kett ja hind kusagil 65€ kahese toa eest koos hommikusöögiga, neil vist kesklinnas ka mõni hotell aga ise ööbisin 6km kesklinnast aadress: Via G Silva 12 Milan. kui vaja võin rohkem infi jagada.

milanos peaks iga päev ainult et erinevates kohtades sellised suuremad turud toimuma, vaata linna kodukalt seal vist olid tänavate aadressid kirjas (kus ja mis nädalapäeval turg on)

malpensa jääb küll vähemalt 50km linnast eemale aga selle eest on väga hea bussi(malpensa express 6€) ja rongi(läheb lennujaama alt 11€) ühendus, mõlemad tulevad otse tsentrale rautejaama. linnas kõige parem metrooga liigelda. odavaid hotelle on ka kesklinnas, tuleb ainult otsida. ise olen küll paar korda käinud aga mida seal teha seda küll soovitada ei oska :D