trip-krainetrip-ukraine-dark

kurihunt

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
19 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meie plaanime minna kõikide eelduste kohaselt veebruar 2014 ja seal ees ka ootamas tutav kes organiseeb korraliku tripi meile. Olen lennukipiletite otsingul. Tahaks jääda piiridesse 600 edadi tagasi. Kindlasti ei sobi see läbi USA 3 ümberistumisega, sest eelmine aasta tuttavad käisid nii ja see oli õudus kuubis.

ja veel küsiks et mis vahe on Full Madness ja Full Madness Comfort Passil???

Kas keegi üldse natuke kirjeldaks seda üritust. Väike lühikirjeldus elust olust ...ööbimisest jne. Autoga tiba pikk maa. Lennukisse vist telki ei tohi võtta.

Meili aadress on reigotours@gmail.com ja tema käest võib kõike majutuse ja kohaliku elu kohta küsida.

Sõber mul elab Dominikaanis juba väga kaua ja otsib teile täpselt sellise majutuse nagu tahate. Ma küsin talt millise meili aadressi ma võin anda ja siis panen siia.

Tänan pastakas. Plaanime sinna 2013 veebruaris minna

Ei lase hommikul ka osta. Kurb.

Kas sa Iqzero ise said ostetud? Ma olen nüüd mitu tundi üritanud osta aga ei lase. Otsin välja kuupäevad ja annab isegi 303 ed tag. Ja kui ostma hakkan viskab ikka 1200 ja rohkem ette :( Ma hakkan kohe nutma. Tundus juba korraks et saabki nii odavalt.

edasi tagasi?? okei ...aga mul plaan alles veebruaris minna ja umbes 3 nädalat. Siis on mõistlik veel oodata ostmisega. Siiamaani olen paima pakkumise British airwaysi kaudu leidnud. londonist otse lend 325 naela sinna ja tagasi 340naela

kas Brüssel - Punta Cana 344.14 EUR on üks ots jah??

Palun jah Punta Canas all inclusive hotellide soovitusi

See on juba mõistlikum kui rongiga. Tänan :) Katsun veel ikka otsida rendiautot aga see võib jääda siis varuvarjandiks.

Ooo ..ma saingi sealt nüüd reserveerinugu nr. Nüüd pean otsima koha kuhu see sisetada. Ma tahaks sulle kohe musi anda siilionu. Suur suur aitäh sulle

Loomulikult ma ei pannud kirja. Mõtlesin et järgmine päev tööjuures prindin välja. Aga kui ma ise teen sama aadressiga uue konto (tean aadressi kuna hajameelselt panin pool ühhest ja pool oma teisest meiliaadressit), kas on mingi lootus et see pilet sinna ilmub veel. Oh ma tunnen ennast nagu äpu :)

Okei ...juuli kuu on vist selline jah et päev rannas kõlab imeliselt

aitäh emmi ...uurin seda kohe lähemalt.