trip-krainetrip-ukraine-dark

op

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

2 meeldimist
10 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub, et Expedias ka üle 500 € hinnaks nüüd juba. Ilmselt siis aegunud see teema.

Samade kuupäevade ja sihtkohtadega?

GreteP, kas sa lendad Keralasse välja või kasutad muud transporti? Varkala käis ka korra endal valikuna peast äbi.

Ma nüüd kaldun oma algsest teemast natuke kõrvale, aga ei oska seda ka millegi järgi otsida siit foormist. Äkki keegi oskab soovitada, mis võiks olla kõige mugavam vahend suuremat kasvu 14 kuu vanuse ja 14 kilo raskuse poisipurika tassimiseks koos suure (matka)seljakotiga?

Tänud kõigile info eest. Ehk siis järgmiseks korraks on osjad juba seal maal, et saab ka internetis vormistada ja kohapeal kätte. Oma küsimuse esimesele poolele sain ka vastuse juba saatkonnast. Sõltumata vanusest tuleb kogu kambal viisa eest välja käia 50 eurot per inimene. See kehtib ka laste ja imikute puhul.

Suunaks muidu tõenäoliselt jah Patnem või Palolem. Kui kellelgi majutuse osas soovitusi, siis need on ka teretulnud. Arvestades seltskonna eripärasid võiks olla tavalisest bangalost väheke mugavam ja avaram. Kunagi sai seal kümmekond päeva väga mõnusas marmorpõrnadatega koreteris mööda saadetud, mis maksis mõnikümmend dollarit öö. Kahjuks ei ole kontakte alles.

Tänud info eest, oleme ise varem käinud ja lastega väga ringi liikuda ei plaani. Pigem kena rahilk koht kuskil ranna lähedal kuni kümneks päevaks ja ilmselt mõned lühikesed tripid elevante vaatama jms. Eesmärk pigem aeg maha võtta ja lihtsalt olla.

Ma piirilt ostmist mõtlesin selle artikli põhjal: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/india-viisa-saab-varsti-riiki-saabumisel?id=67760287

Arvestades mastaape neil see projekt küll tõenäoliselt venib. Helistan esmaspäeval saatkonda ka. Äkki kuuleb sealt midagi.

Tänud, vaatan ringi. Väga abiks oli.

Lahedam oleks muidugi kui üldisemat laadi info ka siia kirja saaks tulevatele põlvedele:-)

Tere!

Plaan lennata veidi üle poole aaastase beebiga Taisse ja jääda sinna elama kuni aastaks. Vabandan ette kui teemat on varem kästletud. Kasutasin otsingut, aga siiski kõigile peas mõlkuvatele küsimustele ma vastust ei leidnud. Oleme ise varem pea kogu Kagu-Aasia seljakotid seljas läbi reisinud ja teame enam-vähem, mis meid seal ees ootab. Viimasest tõigast tingituna pole mõtet hakata aega raiskama vastustega stiilis: “beebi piinajad”, “hulluks olete läinud”, “beebi elurütm ja lennusõidu koledused”, “tai räpased tänavad ja perverdid” jne. Igati teretulnud on teemakohased viited reisikirjadele/blogiele ja asjalikud nõuanded nimestelt, kes on midagi sellist varem ise läbi teinud.

Hetkel oleme mõelnud peatuda pool ajast Chang Mais ja pool mõnes Phi Phi (või sarnase lääneranniku saare) rahulikumas mereäärses piirkonnas. Soovitused võimalike sihtkohtade osas on samuti väga teretulnud.

Kuna inimesi sarnase plaaniga tundub olevat mitmeid ja küsimused siiski suurel määral universaalsed, siis oleks lahe kui selle postituse vastustest moodustuks kogum asjalikku teavet, millele viidata tulevikus.

Probleemid millega te ei osanud enne minekut arvestada ja teeksite uuesti minnes teisiti? Tervisekindlustus beebile? Kas see on Eestis nii pikaks ajaks võimalik ja vajalik? Arstiabi kättesaadavus ja hind kohapeal (beebi korralised läbivaatused jne.)? Milliseid lennufirmasid eelistada (beebihälli/kookoni olemasolu jne.)? Mähkmete ja lastetoidu kättesadavus? Võimalikud kohalikud alternatiivid? Asjad, mis oleks mõtekas kindlasti Eestist kaasa võtta? Lihtsa, aga lapsega toimetulekuks hädapärase sisustusega maja/korteri rentimise hind? Kuidas olete leidnud pikaajalise majutuse? Heategevusprogrammid jms., mis võimaldaks pühendada piiratud aja päevast sihipäraselt? Kogemused mõne WWOOFING'u sarnase programmiga Tais? Probleemid millega te ei osanud enne minekut arvestada ja teeksite uuesti minnes teisiti? Tänud ette!