Asja nimi on üldiselt panoraamivabadus.
Kel huvi, võib lugeda
https://et.wikipedia.org/wiki/Panoraamivabadus
Eestis pole keegi asjast kuulnudki, aga Euroopas on riike (Itaalia, Kreeka), kus avalike hoonete fotode avaldamine ja levitamine on teoreetiliselt keelatud. Eiffel ja Prantsusmaa pole sugugi halvim juhus.
Eiffeli torni copyrighti-omanik Eiffel suri 1923 ja tema autoriõigused aegusid 70 aastat hiljem, 1993. Sellest aastast on Eiffel olnud public domanis ja seda tohib kellegi loata igatpidi kujutada ja kasutada - näiteks ehitati Las Vegasesse Eiffeli torni kopeeriv kasiino 1999.
Ainsaks erandiks on nüüd see öine valgus, mis paigaldati 1985 ja mille autoril Pierre Bideaul on autoriõigus selle avalikule kasutamisele. Bideau suri 2021 ja kui see valgustus sinna jääb, siis aastast 2091 võib ka tuledes Eiffelit igaüks vabalt kopeerida, jäljendada ja kuidas iganes kasutada.
Ei maksa unustada, et Tai on suur riik, ulatub ekvaatori lähedalt päris kõrgele põhja ja seega on ilm suhteliselt mitmekesine, eriti just vihma poolest.
Samui on tuntud teistsuguse kliima poolest, sest asub ainsa saarestikuna teisel pool. Vihmahooaeg on seal septembrist novembrini. Kui hilineb, siis on suured üleujutused alles detsembris-jaanuaris.
Phuketi vihmahooaeg pole veel alanud, ametlikult on see mai teisest poolest või juunist septembrini. Tipphooaeg on käes siis, kui Samuil alles sadama hakkab.
Lisaks on vihmaprofiilid väga erinevad.
Kui näiteks Ko Samui on pidevalt vihmane
https://en.climate-data.org/asia/thailand/ko-samui-10243/
siis Phuketil on päris kuiva aega rohkem
https://en.climate-data.org/asia/thailand/phuket-province-2309/
ja põhjas Chiang Mais on väga tuntav kuiv aeg, kui peaaegu üldse ei saja
https://en.climate-data.org/asia/thailand/chiang-mai-province-2330/