trip-krainetrip-ukraine-dark

kiska24

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas teil tuli ka maksekinnitus meilile ja kiri et 25 päeva enne lendu saab pileti?

punkel- esiteks ma ei tulnud kohe foorumisse teemat tegema vaid pidasin eile terve päeva novatoursiga kirjavahetust ja ei antud absoluutselt mingit selgitust miks on 7 öö asmeel 6 ööd. Muudkui kirjutati et teil on võimalus juurde osta üks öö 190 euroga, kas soovite? Omaalgatuslikult paanitsema ei hakanud kui eelmine kord käisin teise firmaga ja öösel oli tagasilend siis sai poole ööni tuba oma käes hoida ja alles transfeeri ajal tuba loovutada, sellepärast arvasingi et nii on ka novatoursiga. Küsisin üle ja siis tuligi välja et 3.10 peate välja kolima. Ei laimanud ju novatoursi, lihtsalt kirjutasin et olen pettunud novatoursis.

Nonii kirjutasin Novatoursi, et tuleb ju 6 ööd ja sain vastuse: Tere!

Tekkis mingi arusaamatus. Tuba Te annate ära ikka 04.10.2015 ja siis liigute transfeeeri peale.

Päris tore,mul närvid juba nii krussis olid ja nüüd arusaamatus.

alar, urmoo, saatsin meili novatoursi, ootan nüüd vastust.

urmoo - ma eile kirjutasin neile et maksnud olen 7 öö eest aga saan 6, nemad aga et saate ühe lisaöö juurde osta 190 eurot, muud nad ei vastanud.

Rainer, ma ei teadnud enne et tuleb 3.10 juba tuba ära anda, sellest ei teavitatud, eile hakkasin infot küsima ja tuli siis välja.

Kirjas on voucheril et 7 ööd hotellis, aga ei ole ju 6 ainult.

Jah juba suhtlesin tarbijakaitsega, nemad uurivad lubasid tagasi helistada, Novatours ütles et ostke aga üks öö juurde 190 euro eest. Jah Tarmo38 ma tean et enne tuleb lugeda jne, aga kui käisime mõni aasta tagasi türgis ja samuti oli väljalend vara vara hommikul saime ikka transfeerini olla toas. Maksnud olen ju 7 öö eest nii seisab ka voucheri peal.

Selline rida on vouchri peal Arrive on: 27/09/2015 Departure: 04/10/2015 Nights: 7 öid on 7 aga saan 6 ööd

Bett Palun kirjuta kui palju teil kogu reisi peale raha läks, bensiin majutus söögid ja kui kaua igas riigis viibisite? aitäh:)

Ehhhee. No mul enam vähem sama kogemus proovireisijaga, ainult et sõitsin Kiievist Riiga. Bussil läks midagi katki kuskil Valgevenes, seisime 6 tundi, siis suudeti kuidagi ära parandada, siis Leedus üks vastutulev auto sõitis kuidagi mööda bussi külge nii, et purunes rehv. Varurehvi ei olnud. Ühesõnaga jube ja nagu ma kuulsin bussis olnud sõitjatelt, see ei olnud Ecolinesil esimene kord. Ühesõnaga läksid mul raisku Riia-Pärnu pilet õhtuseks väljumiseks, aga õnneks läks varsti üks buss Tallinna Riiast, nii et sain ikka koju Pärnusse. Samas kui sõitsin Kiievisse Riiast, siis ei juhtunud midagi.