trip-krainetrip-ukraine-dark

Laura

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
16 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Unustasin veel mainida, et sama reisi saab kätte ka lastminute.ee lehelt. Ise lõpuks sealt bronnisingi, sest Fritidsresori kodukalt mul otse bronnida ei õnnestunud, samuti läks üsna kaua aega Reisieksperdil mu soovile reageerimast. Kuigi ka lastminute.ee päringud liiguvad edasi Reisieksperti, tuli sealt kaudu vastus hästi kiiresti

Otselende Phuketile teeb sel ajal rootslaste Fritidsresor. Nende otselennud Krabile lõppevad nüüd paraku lähiajal ära, kuid saad ise täpseid aegu ja hindasid vaadata ka Reiseksperdi kodukalt. Nad vahendavad nende reise samuti. Krabi otselend oli seal eile lausa 450 euri kandis.

Kas Sa ei sooviks näiteks juunis otselennuga Stockholmist Phuketile sõita? Hind on hetkel kodukal 745 euri, kuid ilmselt selleks ajaks kukub veel kõvasti allapoole. Saaksid Phuketilt laevaga sõita Krabile, see ei ole sealt enam üldse kaugel. Jäävad ära igasugu vahemaandumised, ainus mure on Rootsi saada. Tulin ise just Krabilt ning ütlen ausalt, et ega see kant midagi väga huvitavat minu jaoks ei olnud. Suur pluss oli super bungalo hotell ( Ao Nang Cliff View) Ao Nangis, kus sai nautida loodust. Hotell oli kohe kalju ääres ning see loodus ja erinevad loomad, keda näha õnnestus, oli tõesti kift. Hinnatase rannas tunduvalt kõrgem Krabi Towni omast, kuid oli ka erandeid. Krabil olles on vast kõige mõistlikum panustada erinevatele saarte trippidele, käisin ise üsna paljudel ning täitsa tore oli. Isegi kui Ao Nangi kohal olid vihmapilved, oli saartel ja merel ilus ilm:)

ja www.clickair.com võib ka abiks olla :)

Minu tagasihoidlik arvamus on, et seda saab teha lennukiga...mine vaata www.vueling.com

Albioni eeliseks on pikaajalised kogemused...

Võibolla loll küsimaus aga pole varem sellise asjaga kokku puutunud: kuidas ma oma inglise keele oskust tõestan? Võtan koolist mingi paberi?

Aga seal Fuengirola rannas on veel see 'All-You-Can-Eat tüüpi resto, kus sissepääsuks maksad 10 euri per face ja sööd ennast oimetuks.Toiduvalik on seal väga suur.Aint joogid maksad eraldi...Kui raha vähe oli ja kõht jube tühi oli siis aegajalt sai seal isegi käidud.

igasugu odavaid kingapoode on seal palju, riided on seal odavad suviste alede ajal :)

PS! Kui pole tegu karastunud inimestega siis põlvini kannatab vette ronida küll.

Kebab u 4.50 euri, paella 45 ( aga sellest saab söönuks ka 4 inimest ja jääb veel ülegi), vesi kuskilt X kohast ostes 1 euri kandis, poest saad 25 sendiga.

Hinnad muidu suts Eesti omast kallimad niiet üldpildi peaksid ise kokku panema olenevalt selelst kui palju ja mida sa sööd.

Milleks vaja siia selline teema püstitada? Delfi on selle jaoks.