trip-krainetrip-ukraine-dark

maniac

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Leidsin selline mõnusa ja vahepeal vägagi detailse blogi mis räägib Tai saartest ja randadest. Palju pilte ja infot.

http://tezzasthaiinfo.blogspot.com/

Oskab keegi öelda, kuidas hetkel AB tegutseb pagasiga hinnastamisega. On plaan minna bangkoki ja AB hoolitseks tallinn-riia-kiev lõigu eest. Kahes piletibroneerimis süsteemis on erinev jutt.

  1. airtickets24 väidab natukene vigases inglise keeles, et "Air Baltic is charging extra each piece of luggage (€30 up to 20kg) per direction. This extra charge has to be paid at the airport."

  2. bookinghouse väidab, et pileti hinna sees on 1x20kg

  3. AB infotelefoni helistades kinnitati, et kõik sõltub sellest kuhu klassi meid pannakse pileti ostmise hetkel ja kui on tasuline, siis on see kogu suuna peale ning sõltub sellest, kuidas meie reisi alustava lennufirma tingimused on, ehk TLN-BKK suunal oleks siis 20€ per pagas, BKK-TLN seda poleks, kuna aerosvitil on 20kg hinna sees.

  4. Ja lõpetuseks sõbranna, kes reisinud ise Münchenist tagasi tallinna pidi maksma nii riia lõigu, kui tallinna lõigu eest kokku siis 40€


Ise reisin 40L seljakotiga tavaliselt ning viimati paar aastat tagasi, on midagi kardinaalset AB'ga muutunud, majandus on kehv ja kas nad on läinud ahnemaks raha küsimisel ja peedistavad inimesi rohkem pagasiga? Siiani see 40l kott on alati käsipagasina kaasa läinud.

Üritan lihtsalt ettekujutust saada, kas on äkki muretum tiba rohkem maksta ja EA/KLMiga minna või olla rõõmus, et sain soodsamalt AB/Aerosvitiga, seltskonnaga minnes tuleb ikka arvestatav vahe sealt.

19.11 Taisse 2 nädalat helsingist ka 9960 või midagi sellist (eelmine nädal). Lend ainult. Meil seltskond minemas sealt edasi phuketti (tn siis air asia vms odavlennufirmaga).

Parandus: hind on tõusnud, nüüd sama lend 11510 eek

http://www.lastminute.ee/reis/11889843910159188001188984391

to tirin:

Kas see 13:35 nati kiireks ei lähe? Sa eeldad, et lend ei hiline ja saad kiiresti viisa kätte. Samas checkin peab olema vist tehtud 45 minutit enne siselennu peale minemist? (ma midagi lugesin seal tingimustest) mis jätab sulle lennukist maha saamise -> kottide saamise -> viisa kättesaamise -> checkinni mineku peale tiba alla kahe tunni.

Endale lihtsalt tundub see 15:55 lend kindlam, kuigi jah nati enne päikseloojangut jõuame phuketi.

Keegi rääkis, et bankoki lennujaamas suur kast hoiule anda kogu seltskonna riietega oli mingi 150 eeq. Hetkel muud ei tea, kui et "naised saunas rääkisid".

Meil sama plaan 15:55 lennuga phuketi tõmmata. Loodan, et aega on piisavalt et talveriietus kuhugi hoiule anda (et lend ainult metsikult ei hilineks)