trip-krainetrip-ukraine-dark

tirin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina käisin eelmisel nädalal Certific testiga Itaalias. Mitte keegi ei tundnud huvi testi vastu. Tagasi tulles ei ole enam nõutud testi tegemine.

tee reisikindlustus, mis sisaldab lisaks meditsiiniabile ka reisitõrkekindlustust. Ja mida varem sa kindlustuse vormistad enne reisi, seda parem. Ise sõidan Taisse nov. lõpus, kuid reisikindlustus juba ostetud.

Samuile lendab ka Bangkokist veel Thai Airways 2 korda päevas, lennuhind 3805 bahti. Ning Bangkok Airways lennuhind 2200 bahti on ilma maksudeta, lennuhinnaks kujuneb ikkagi 3320 bahti.

kõige suurem mure on jah viisa tegemisega piiril, mõtleme, kas teha viisa ette ära (posti teel nagu India viisa puhul) või jääda lootma, et Bangkokis sujub kõik kiirelt. Samas kui ei jõuagi 13.35-le lennule, siis 15.55-le ehk ikka:) Kottide kättesaamisega meil probleeme ei ole, võtame kaasa ainult käsipagasi, ei tiri siit midagi kaasa.

to maniac: me üritame juba varasemale lennule jõuda, nimelt kl 13.35. Kui viisategemine piiril vaid kiirelt läheks... Ja talveriided jätame koju, ühelt lennult teisele minek.