trip-krainetrip-ukraine-dark

Kilgike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kahju on lugeda nördinud kodanike kirjutisi, see viib firma mainet alla. Mina olen reisinud kolmel kaugreisil ja olen ülimalt rahul. Kiidan nii Urvet kui Henrit, väga lahedad saatjad, suurepärased kohalikud giidid, kõik sujub alati nagu kellavärk. Kõige parem kogemus on Aafrikast, mida juhtis Urve ja see oli täiesti uskumatu. Kusjuures jääb hind ju ikkagi pigem mõõdukaks. Kõik on alati korraldatud, söögid makstud, öömajad head ja väga head, vaatamist palju. Urvel on nii suured kogemused, et temaga läheks alati reisile, iga kell.

Bergerreisid korraldabki ise ainult pikki reise, kõik halvad kogemused on inimesed saanud reisidel, mida Berger vahendab. Kui osta odav öömaja, siis ongi kvaliteet kehv, ja see ei ole Bergeri süü. Palun ärge kartke Bergeriga pikale reisile minna, kolme ülihea reisi järel julgen siin sõna võtta, oleme jäänud väga rahule, kõike on olnud täie raha eest ja rohkemgi. Suur tänu, Urve, Henri ja Bergeri kollektiiv.

Mismoodi Sul selline hind õnnestus saada? Praegu pilt hoopis teine....

jah, taipasin isegi. Kas käisid suuremal ringreisil? või ainult pealinnas, ja mis meeldis kõige enam nende korralduse puhul? miks ei vali näiteks Germalot? Ise ka kahtlen sügavalt teistes, eriti eurotouris. MIKS on Albion parim?

miks bürood ei tohi korraldajaks nimetada?

Kas reisisite päris omal käel või kasutasite bürood? keda siis? oleks täitsa huvitav teada. Ja mis maksis selline reis? aitäh!

kui tegu on alla aastasega, kes ei ole enam lausa imik, siis tema tahab ju rohkem liikuda! Päris väikesega on vähem probleeme kui näiteks 10-kuusega, aga need probleemid peaksid jääma küll pereringi, mitte bussiseltskonnale - ei ole hea mõte!

mina küll ei tahaks, kui mu kaasreisijaks on imik. Temal on oma vajadused, ta nutab, ta sööb, kakab, jne. No mida selline reisimine temale head teeb? Bussitäie inimsestega koos ja KÕIK on tegelikult väga häiritud. Mõelge ikka kõigepealt, mida tähendab bussireis, siis alle, mida beebi seal tunneb, ja mida tunnevad need, kes on võibolla kaua planeerinud ja raha kogunud ja nüüd peavad taluma imiku kisa?

Kõrgusest sai halva enesetunde küll, kuigi me ei läinud otse pauhti Cuscosse. Meid aitas Diacarbi-nimeline (või Diakarb) ravim, kuid miski muu, ei kokalehed, ei hematogeen, ei aidanud. Diakarb on retseptiravim. Vaktsineerimine - piiril keegi midagi ei küsinud, kuigi sai tehtud nn kohustuslik kollapalaviku vastane süst. Turiste ikka väga hoitakse, ei veeta ei-tea-kuhu ja kui ise ka veidi ette vaatad, ei joo muud kui pudelivett ja vaatad mis suhu paned, siis, ma ei arva, et peaks eriti vaevlema. Kuigi nakkusarst oleks küll rõõmsalt kõik eespoolnimetet torked teinud.