mix1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

"Lylane66 22. jaan. 2010 19:03 Eiffel hotell Hurghada Olen ise ka sinna minemas 26.02.2010"

Noeitea, kas tagasi ka ikka tulid või? :D

Valmistun kaa ikka uuesti minema. Seekord siis neljas kord :D Olukord seal jh just kiita pole, aga eeldatavasti muutub rahulikumaks ja ehk mõne viimsemintsapakkumisega saabki käidud! Kuna jah, ajad on segased, siis pole ka reisikaaslast otsinud. Milleks kedagi üles keerata ja siis minek ära jätta!? Aga eks paistab... Sümptomid on mul samad, mis eelpoolkirjutajatelgi! :D Päike, soojus, noh... eks vesi kaa ikka jne... Mis sa hing ikka muud tahta oskad siin kaugpõhjas südatalvel! :D

Unustasin öelda, et keskusse on 5 min tee jalgsi ja rand 100-150m kaugusel:) Need olid KÕIGE suuremad plussid! Ja mis kõige suuremaks avastuseks- olen seda hotelli siinsamas foorumis juba komminud, kui sõiduelamused olid veel verivärsked!:D Aga nuh...diliitima ka ei hakka enam;)

Oli ikka paras õudus...Aga oleks võinud hullemini minna...Söögid olid jubedad, 2.korruse rõduuks ei käinud lukku, kusjuures maja taga sellesama meie rõdu akna all elasid kodutud, ekstreem oli jah, aga ärapoputatud heaoluühiskonna ohver ma ka ei ole ja lõppudelõpuks tuled ju ikka koju tagasi:D Lohutuseks niipalju, et kõrvalasuvas 2**hotellis, Royal City kui mälu ei peta, ei olnud tubadel uksigi ees:D (seda rääkis inimene, kes seal elas, kui meid lennujaamaviimise jaoks bussidesse pandi)Ja meie saime oma värvihaisuse, kriuksuva uksega ja satikatega ning poolelioleval ehitusel elavate kodututele vaatega toa kenasti ringi vahetatud toa vastu vaatega merele:) See oli küll super-3 korrus, uksed korras jne. Pigem oli jonnijaks teismeline poeg, kes alul ikka väga ära ehmus, aga ka tema sai sellest kõigest üle:D Kõige andekam oli see, et hotellinime oli kirjutatud 4-erineval moel- Eiffel, Effiel, Eifiel ja Effieil, mis ei meenu, kusjuures mitet paberil, vaid nt hotellikatusel oleva basseini põhjas, katusel oleval sildil, ukseklaasidel, toavõtmehoidjal jne igalpool isemoodi:D Mis veel- rand oli mõnusalt lähedal, eriti palju saastamüüjaid ja teenusepakkujaid et tyydanud, kui keegi sinna treffab- tervitage rannas paremat kätt jäävas nurgas poodi pidavat tõmmunahalist prillidega Michaeli ja nautige temaga koos vesipiipu ja eesti muusikat, mida tal on üksjagu;) Ja kui teil veab, siis kutsub ta teid isegi külla:D Igatahes lahe oli:)

Mingi tuubi video. Mingit ümbrust on seal tabatud, aga mitt et päris. Hotellikatuselt on võetud promenaadi jms, kusjuures promenaadile on ka ainult 1km. Asukoht ühesõnaga viimase peal.

See aga:

On ööklubi ministry of sound, mis on kiviviskekaugusel kui huvi pakub kellelegi.

Hehh:D Ja mina mõtlesin, et kuidas sai Aida ühe * juurde:D sest 2008 jaanuaris oli see Aida*** hotell:D Muidu oli ikka enamvähem, aga rand kaugel. Mina ei tea inimeste maitset, aga toiduvalik rahuldas mind küll TÄIELIKULT!!! Igatahes ei andnud võrrelda selle aasta alguses Hurghada Eiffelis** saadud oblikate- ja muu sõnnikuga!!! Aga maitse üle ei vaielda:)

Ahjaa! Veel seda, et hotelli nime kirjutati 4 erinevat moodi!:D Hotelli välisukse lohal oli Effiel ja Effieil, katusebasseini põhjas ja reklaamplakatil Effiel, ainus õige koht oli vist võtme küljes rippuv vaseplärakas, kus seisis Eiffel:D Naersime, et kes parasjagu koolist tuli, see parandusi sisse viis:D

Olime seal veebruari keskel. Algul kõik paanikas-lapsed minu peale kurjad-toast vaade maja taha, kus pooleliolevad ehitused ja seal seeski käis elu-kohalikud kodutud resideerusid seal:D Küll aga saime samuti toa ümber vahetada. Peapõhjuseks oli 1. korrus, mille rõdu lukku ei käinud ja samas tõesti elati seal ehitusel, tehti lõket ja räusati niisama, nagu nad kõik omavahel valjuhäälselt suhtlevad. Seevastu maja esiküljel ja 3. korrusel oli igati fine tuba, vaatega merele jne. Rõdu käis lukku ja igati korralik oli. Küll olid mõned prussakad, aga sellised tillukesed, keda mina ei kartnud ja tapsime neid nädala jooksul tükki 10:D. Samuti lagunes ukselukk nii ära, et jäime tuppa luku taha, kuna kõrvaltoas olid omad inimesed, siis nad aitasid meid välja, sest ust sai avada vaid väljastpoolt ja võtmega. Parandasin luku ise ära, et mitte öösel kl 2 paanikat tõsta ja seda tasuta!:D Esimeses toas häiris samuti MEELETULT kriuksuv uks ja värvihais toas, sest midagi oli just äsja värvitud. Ukse kohta küll ütles, et it's okay:D, kuid meid informeeris giid, et järgmine hommik läheb suurem grupp välja ja kui peale käime siis vahetavad ringi toad. Vahetatigi-aga selle koha pealt oli küll õigus, et korda 4-5 pidime rannast ära tulema, sest küll ei olnud manageri majas, küll olid uued toad koristamata jne. Järjepidevust läks küll tarvis jah:D Asukoht oli muidugi viimase peal-peatänav tõesti lähedal, randa 150 meetrit jne. Kes sinna läheb- tervitage El Sakia rannas nurgapoes Michaelit-ta pakub vesipiipu, lõhnasid ja päiksekreeme, oskab ohtralt Eesti keelt ja ka Eesti lipp on tal poes olemas!:D Igati lahe kuju! Küsides, et kas Sharm või Hurghada- meie lähme järgmine aasta Hurghadasse-lastele meeldis rohkem! Seal muide ka Marina promenaad lähedal- tükike Euroopat Aafrikas-seal veel puhtam ja ilusam kui Sharmis. Aga muu koha pealt on Hurghada muidugi räpasem.