sunwolf

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

9 meeldimist
5 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lugedes vahepealseid kommentaare tõuseb kenasti pinnale see (potentsiaalsete) pealekaebajate kiht:

maritelikene Pin1 meelis tohoh

Ja ega enamik teistestki paremad pole - kohe näha, et ennast tundsid puudutatuna need, kellel eestlaslik pealekaebajageen domineerimas... :D

Siin foorumis kõvad reisisellid, omal ajal aga saatsid nendesugused oma sugulasi/tuttavaid pikale Siberi "reisile"...

M.O.T.T.

Vot sellega sa eksid - kõik oli korrektne nii kuulutuses kui ka sellega seotud reisi osas. Mingil rahval aga järelikult on kuskilt miskit puudu, et sedasi peale kaebama hakatakse ilma põhjuseta. Nagu juba mainisin - tüüpeestlaslik pealekaebamismaania ja kadedus. Miks ma pahane aga olen? Sest mind üllatas, kui palju idioote siin leidub, kes sedasi peale kaebama kukkusid. Las need parem vaatavad seda teemat lugedes peeglisse ja loodetavasti saavad seda vastuvaatavat lambanägu nähes ka ise aru, kui lollid nad olid/on. Punkt.

Mina ka ei saa aru, et miks sellist kisa tõsteti - aga seda tehti ning just siitkaudu need kaebused sinna jõudsid... Miks? Sama küsimus on ka minul... Tõdeda saan vaid, et eestlased on pealekaebajad ja kadedad...kogu lugu...muud nimetused on juba eespool välja toodud.

Ja kui ma tahan nt oma autot müüa 1 euroga, siis kelle asi see on, mis hinnaga ma seda müün?

Kui reisi odavalt - siis kelle asi see on?

Siin tundub aga, et väga paljude asi...

Ja adminidele palve - ärge muutke mu postitusi enda suva järgi...

Abu Dhabi jah, 1000 EUR, 4 inimest - kõik oli loogiline ja korrektne - aga need, kes reisist ilma jäid, ei suutnud oma kadedust vaka all hoida vaid kukkusid Tarbijakaitsesse kaebama. Ning ega mina saa seda kuidagi kindlaks teha, kes konkreetselt kaebama läksid - seda infot vaevalt Tarbijakaitse mulle edastaks. Fakt aga on, et mitukümmend just Trip.ee kasutajat seda tegid - seega on siin tase veelgi madalam kui Perekooli foorumis... :D :D :D Kuulutust ei olegi enam, sest reis nüüdseks läinud juba...

Minu nime välja uurimine ei ole siin küll mingi probleem, seega sina RainerF, kelle nimi mind isegi mitte ei huvita, võrdud sellega, milleks mind nimetad.

Tarbijakaitsesse kaebajad aga olid konkreetselt ise nimetanud, et Trip.ee-st. Seega.........

Ja keegi siin eespool ka juba tõi enda välja - kas naljaga või naljata, aga tegi seda.

Ja täpsustus - pakkusin odavat reisi, mille puhul ei peakski kellelgi kobiseda olema. Selliseid pakkumisi on siin teisigi arvukalt. Erinevalt teistest - kõik oleks vormistatud korrektselt, juriidiliselt jne.

Ometigi tormati kohe Tarbijakaitset tülitama - ning kuna selliseid pealekaebajaid oli erakordselt palju, siis ei jäägi muud tõdeda, kui et "kõnts".

Mina käin oma koeraga/koertega väga tihti Paukjärve matkarajal Põhja-Kõrvemaal. Sinna muidugi on vaja autoga ligi saada. Teine variant on minna Aegviidust jalgsi kuni Veinjärveni ja siis tagasi... Paras päevane teekond, mis koerale vaid pissida ning piisavalt joogikohtasid samuti tee peal, et koerale eraldi vett kaasa võtma ei peaks. Ega rohkem selliseid raudteeäärseid kohtasid ei olegi, kus nii lihtsalt rongiga ligi saaks ja kohe matkama.

Kes iganes siin aga kobises teemal koerad ja mets, siis...minu oma võib südamerahuga sellele indiviidile saapa peale sirtsutada... :) Sest lolle on Eestisse alati jagunud ning Eesti inimesed ja Eesti kultuur ei ole veel jõudnud ligilähedalegi sellele tasandile, mis aktsepteerib ka koeri. NB! Loomulikult ei õigusta ma neid koeraomanikke, kes oma koera kasvatada ei suuda ning kelle tõttu üldiselt Eesti koeraomanikele halb vari langenud. Ent sellised indiviidid on vaid murdosa (nagu ka selle teema üle virisevad indiviidid) üldisest - enamus suhtub teemasse positiivselt.

Edu sulle ning kui su koerad sõna kuulavad ja metsa ei page või loomi/linde ei murra, siis mine julgelt nendega ka loodusesse!

Suur aitähh seniste vihjete eest. Need on kõik küll juba läbi töötatud, aga abiks vast teiselegi huvilistele. Äkki on veel vihjeid üksikobjektide ja nendega seotud lugude osas? Mis lugu Loodi põrguga seondub?

Tegelikult mõtlesin ma pigem midagi eksootilisemat ja vähemtuntumat. Ja rohkem üldisest tsivilisatsioonist ja rahvamöllust eemal. Üksikud mõisad või maamajad, "järvekoletised", kummitused, näkid, UFO-d jne.