madle-helena

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

7 meeldimist
15 postitust
94 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Mul oli broneeritud Tallinn-Kutaisi 22 märts WIZZair. Lennud on tühistatud ja tuli ka sellekohane vabanduskiri, kus pakuti kaks varianti: 100% raha tagasi (mingi aja jooksul) ja 120% WIZZkrediiti automaatselt. Olen ise mõelnud selle krediidi kasuks aga millal see automaatselt laekumine peaks toimuma? Kas 17.03 kui lennud ametlikult peatatakse või peale 22.03 kui lend oleks pidanud toimuma? Sest hetke seisuga kliendikontol küll mingit krediiti ei kajastu. Või ma pean ikka ise ka mingi nõude või avalduse tegema?

Tänan!

Vabandust aga milles seisneb erinevus tavalisest termosest (termotassist)? 

Tänud vastajatele! Helistasin ka Tallinna lennujaama ja sealt kinnitati samuti, et mingit probleemi ei teki.


Tere.

Slovakkias on kindlasti kiirteel maks. Meid on isegi kinni peetud ja seda kleepsu kontrollitud. Oli vist valesti või valesse kohta kleebitud... Ungari teemaksu ei mäleta aga kui te Budapesti lähete siis otsige üles vana tuumavarjend Buda lossi all. Ma ei ole mujal sellistesse kohtadesse sattunud aga seal saab väga täpselt aru, kui vähesega pidid ellu jääma peale tuumakatastroofi! Sziklakorhas atombunker muzeum, umbes selline on kohalik kirjapilt ja see on Lovas tänaval. 

Tere. Panen enda oma ka. 

http://www.booking.com/s/21_8/kai17144

Tere! 

Kas keegi osab kommentaarina lisada ka jalgratta teid mägedes. 
Nädalalõpus minek ja plaan Tatrates rattaga turnida aga mingeid adekvaatseid kaarte ei leia.

Kevadel olid kõik laenutused lahti, kui maandus Ryanairi lend Tallinnast. Kellaaega kahjuks ei mäleta enam.

Tere!

Saabusime perega 14 jaanuaril tagasi Hurghadast. Polnud seal mingit terrorirünnakut ega tulistamist. Puha valeinfo ja paanikatekitamine!
Ööbisime Mirage Aqua Park & Spa hotellis. Oleme ka olnud Minamarkis, Titanic Resortis jne. Hurghada hotellid ei vasta Euroopa tärnide süsteemile.
Perega minnes on AI ainuke mõistlik valik sest muidu ei jaksa laste joomisvajadusega iga minuti järgi poodi joosta ja kohalikega kogu aeg kaubelda.
Alkohol on seal lahjem kui meil, kuigi pudelitel välguvad Finlandia vodka jne sildid on seal sees midagi muud. Sakara õlu on täiesti joodav...

Tere!

Olime perega Algarves märtsi keskel, mõned aastad tagasi. Lendasime üle Londoni Riiast Ryanairiga. Tagasi tulles veetsime öö Londonis. Meie pere on saanud käsipagasiga alati hakkama, kunagi pole juurde maksnud.
Meil oli apartement tüüpi majutus praktiliselt ookeani ääres. Leidsime ja broneerisime Booking.com kaudu. Ja üüriauto võtsime economycarsrentals.com´ist. Meil polnud autoga mingit probleemi, ei murtud sisse ega lõhutud. Liiklus oli täiesti normaalne. Toidukraami ostsime Lidlist ja ise tegime süüa, samas oli ka ümbruses piisavalt restorane. Augustis peaks päikesega ettevaatlik olema, meie suutsime ennast isegi märtsis keskpäevase päikesega 2 tunniga ära põletada.

Ilmselt see sõltub paljudest asjadest... Ise jälgisin Tallinn-Girona lendu märtsi lõppu. Sügisel hinnad algasid 59 eurost, kui ma õigesti mäletan, nüüd on 95 euri. Mina ostsin enne aastavahetust 65 euroga.

Pakuksin ennast reisisaatjaks :)
Teemaalgataja võiks natuke täpsustada aega:sügis-septembrist-novembrini, nädal, kaks nädalat, kuu, terve sügis? Ujuda ja ringi sõita: basseinid, kuumaveeallikad, veekeskused, järved, meri, ookean, rattaga või autoga, ühistranspordiga, rongiga, rikšaga?
Kõike annab korraldada ja kõike saab küsida reisibüroost. Reisibüroode poolt pakutavatel reisidel on tavaliselt transfeer hinnas ja samuti ka reisisaatja teenused.

Horvaatias on piirkondi kus iseseisvumisaegsest sõjast maamiinid maas veel. Need piirkonnad on üldiselt hoiatusmärkidega tähistatud aga tasub olla tähelepanelik.

Vahepeal helistati mulle GoAdventurest ja jutu kokkuvõte on selline, et enne reisi ei saagi midagi kaevata sest lennuajad võivad veel ja veel muutuda-isegi kliendile soodsamaks :)
Seega otsin edasi...palun võtke ühendust, kes on ka selle reisi ostnud!

Kuna ma üksinda ilmselt jäängi hüüdjaks hääleks kõrbes siis sellepärast ma otsingi kaaskannatajaid.
Jaanu- kui kaugel teie läbirääkimised on?

Minu puhul olid esialgsed lennuajad ühed suuremad argumendid GoAdventure kasuks otsustamisel. Kuna reisime koos lastega siis oleks nemad saanud pika lennuaja öösel magada.
Andke endast teada, kes on samuti selle reisi ostnud!

Kui ma reisi broneerisin oli lennuajaks Tallinn 18 jaanuar kell 02.00 st, et lend oleks väljunud Tallinnast kl 2 öösel ja maandunud Hurghadas 18 jaanuari hommikul. Tagasi pidi väljuma lennuk Hurghadast 25 jaanuaril kl 20.00 ja jõudma Tallinna öösel kui kuupäev oleks juba 26 jaanuar.

Nüüd on kellaajad muutunud 18 jaanuar Tallinnast kl 13.40 ja tagasi Hurghadast kl 07.30. Minu arvestuse järgi kaob selle manöövri tulemusel minul 2 puhkusepäeva.

14 oktoobril sain reisilepingu ja arve, kus on selgelt kirjas öised lennuajad. Millal nad täpselt neid muutsid seda ma kahjuks öelda ei oska aga vautšerid sain 29 november ja siis olid lennuajad päevasteks muudetud.

Kuna reisi müüja ütles mulle, et tavaliselt saadetakse vautšerid 3 nädalat enne reisi siis ma kahtlustan, et paljud inimesed veel ei teagi, et nendega niimoodi käitutakse.

Tervist!

Pole kaua aega siin keskkonnas sõna võtnud...
Algatuseks tahaks öelda, et olen läbi lugenud enamuse Egiptuse kohta käivatest kommentaaridest. Paljud on väga vanad.
Olen minemas Hurghadasse Estouri 3* HB loteriiga pühapäeval ja tahaks uurida, kas kellegil on 2010/2011 aasta värskeid kogemusi, millisesse hotelli majutati? Mitte, et ma väga muretseks aga huvi pärast :)

Ja selle teema väliselt küsiks, et kas Hurghadas või Egiptuses üldse mingit hinnatõusu pole olnud, et vanad teemad hindade kohta ikka aktuaalsed on? St. et kas erinevates kommentaarides olevad hinnad kehtivad praegugi?
Lugupidamisega

asub Arulas, Kuutsemäe läheduses. Järv on, kamin on, kahjuks pole sauna aga tünn on.www.franz.ee

on nende piletitega nii, et igal reisijal peab olema oma prinditud pilet. Kui sa oled oma 5 aastasele pileti ostnud (istekohaga), siis pead talle ka pileti printima.

Oli küll kusagil aga täpsemalt ei mäleta enam (mingi kohvik).

Oleksimegi autot ootama jäänud, kui poleks uurima hakanud. Avise noormees oli väga abivalmis ja lõpuks selgus, et meid oli lihtsalt unustatud. Peale veel tunni ajast ootamist saime siiki auto kätte.

tundub et ka Horvaatias on hinnatõus toimunud, olenemata majanduslangusest.
Olime aprilli esimesel nädalal seal ja alla 20 eurost tuba ei leidnud kusagilt. 20 eurot maksis tuba kahele Makarskas, 30 maksis Plitvice järvede lähistel, 35 Zadari linnas, 22 oli Vodices. Kõige kallim pakkumine tehti meile Trogiri lähistel, küsiti 55 euri ja põhjendati sellega, et me tahame ju ainult üheks ööks! Üheks ööks ei taha eriti keegi tuba välja rentida. Aga võib olla oli asi selles, et polnud hooaeg ja valik oli üpris nigel. Tuli võtta see, mis oli sest enamuses kohti oli lihtsalt suletud.
Samas ma arvan, et juunis on terve Horvaatia puupüsti turiste juba täis ja nende ööbimiskohtade otsimine on ikka paras tüütu tegevus.
See Vodice on väikelinn Splitist üles poole ja seal me ööbisime camp Ivonas, tegime neti teel broneeringu, aga ettemaksu ei küsitud. Hästi tore majaperenaine ja täiesti korralik koht.