trip-krainetrip-ukraine-dark

sullert

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aer Lingus

Millised on muljed Iirimaa au ja uhkusega lennates? Plaan Dublinist Põhja-Ameerikasse lennata, hinnad on ok, aga kuidas on muude asjadega nagu pardateenindus, sõidumugavus, check-in teenindus, terminalides asukoht, usaldusväärsus?

Juhtus, et asjaolude sunnil peatusime oma reisil 2009 kevadel mitmes erinevas hotellis, kuid viimase nädala veetsime Hawaii hotellis.Seda julgen soovitada. Väike, hubane, puhas. http://www.hawaiihotelmiamibeach.com/Hawaii%20Hotel%20-%20Photo%20Gallery.htm

Ei ole ise sellist teekonda mööda maad veel läbinud, kuid Floridas ringi sõites (Miamist Key Westi ja tagasi) veendusin, et aja kokkuhoiu mõttes kohapeal, oleks mõistlik eeltöö siiski ära teha ja enamvähem hotellid välja vaadata, kus plaanid peatuda, võimalusel ka ära bronnida. Teie tee ei ole küll ilmselt selline turismiparadiis, kuid ise veendusin küll, et nii ikka päris ei ole, et hops ja tee ääres on kohe sobiv hotell olemas. Muidugi võib leida, kuid väga paljud kohad ei kannatanud absoluutselt mingit kriitikat, kvaliteedi ja hinna suhe oli päris õudne. Lõpuks aitas meid kuskilt kaubanduskeskuse juurest näppu jäänud majutuse kataloog, milles olid toimivad sooduskupongid :) Minneapolise yx "must go" on tavaliselt Mall of America, isegi kui otseselt shopata ei taha, siis vaatamist ja uudistamist jagub seal küll.