trip-krainetrip-ukraine-dark

BlingBling

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just 15. juulil Tallinna lennujaamas kästi panna käsipagas kaalule, oli miski 6,5 kg ja lasti ilusti läbi. Et kontrollitakse ikka!

Enne mängu oli linna peal ikka meeletult hispaania lipu värvides rahvast, mõni oli julgenud ka saksa lipuga linna peale minna :D Peale väravat hakkas tänavatel meeletu paugutamine, veel suurem paugutamine peale vilet. Täna lehtedes millestki muust eriliselt ei kirjutata ja fännid õnnitlevad üksteist tänavatel. Seega ülipositiivne!

Nii, uurisin, mis ma uurisin ning lõpuks leidsin, et see Meimi variant käis Easyjeti kohta. Räägime siiski endiselt Ryanairist!

Ega mul polnudki vaja connected flighti, lihtsalt et oleks 2 lendu, mille eest saan korraga maksta. Täiesti mõistetav, et odavlennufirma ei taha connected flighte, seega nüüd hakkan Meimi varianti katsetama. Loodan, et ka töötab!

Mul sama jama, kuigi oleks vaja pileteid ju.

Mina ka ei saa aru, mida te kõik ajate. Olen olnud siin üle 3 kuu ja selle aja jooksul pole mult mitte midagi varastatud. Ja käin nädalas ikka mitu korda läbi la Rambla ning ka rannas ilusate ilmadega, kui rand rahvast täis on. Alati olen õlakotiga, mis iseenesest loomulikult on lukuga ning siiani pole probleeme tekkinud. Ei ütleks, et miski väga ettevaatlik ka olen, julgen koti panna kõrvalistmele kohvikus istudes, ei hoia kotti kramplikult kahe käega kinni ning julgen suhelda ka teise nahavärviga inimestega. Et mina küll ei saa aru, miks peaks Barca olema teistest linnadest ohtlikum.

Mh..Mul oleks juba homseks vaja teada.. Kas tõesti keegi ei oska aidata?

Rohkem külalislahkust, inimesed! Vaata üle nt couchsurfing.com, sealt leiad kindlasti kellegi (ilmselt mitte küll eestlase), kelle juurde sisse sadada. Edu!

ise käisin bussiga prahas ja mida siis oskan soovitada.. võibolla oli asi meie bussis aga terve bussi peale oli ühtlane konditsioneer. ehk siis ees oli suht hea olla, taga juba päris palav. kuna bussi keskel on wc, siis soovitaks ka sellest natuke kaugemale hoiduda (kes teab, millal see umbe võib minna). ja tõesti, taha lihtsalt koguneb lõbusam seltskond, mis ongi kõige põhilisem, seega mina istuksin just üles ja tahapoole :)

Veel olen Eestis paar kuud. Aga see oleks küll väga hea variant, kohe homme astun ARK-st läbi ja uurin asja täpsemalt.