kroku

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
13 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Juhul kui piletit ei ole siis domestic lennujaama ees on erinevate lennufirmade sildid, mis näitavad kus kohas asuvad firmadel piletimüügi kohad. Ostad pileti ning lähed näitad seda sõdurile, kes seisab lennujaama hoone ukse ees.

Arvestama pead, et bussid ei sõida seal mitte 90 km/h vaid keskmiselt 60 km/h. Peale seda kui sa oled oma programmi läbinud oled väsind ja tahaks puhata nii et need 5 päeva ole Yucatani poolsaarel nt. Tulumis ja käi Citchen Itzat vaatamas. Kui meeldib sukelduda siis käi läbi kohalikud cenoted.

Kahjuks ei saa öösel nurga taga "vett välja lasta", võid kogemata kellegile läbi toigasseina pähe lasta.

Sukelduma minge Los Roques´i saarele. Lennuk sõidab Margaritalt otse sinna. Pilet kuskil 300-400 bolivari. Saarestik on tuhutult kena. Reisi ei pea ostma Margaritalt, ostke vaid lennupilet ja kui Los Roquessi jõuate öelge, et lähete sukelduma nt.klubi Ecobuzos juurde. Ööbimise leiate samuti ilma probleemita. Tagasisõidupileti saate nn.kohalikust lennujaamast s.t üks kohalik istub kuskil trepil ja müüb pileteid teatud kellaaegadel.

Sain Victoria raudteejaama juures täitsa ok hotelli 1-ne- 1180.-rs,hotell Oasis. Kepiga turvamees uksel.

Goas on kolm põhilist ööklubi: Bagas Titos ja Mambo (samad omanikud) ning Anjunas Paradise Club. Rahvarohkemad peod toimuvad reede ja laupäev. Titos ja Mambo on reedeti kiibitsevaid meeshindusid täis, kes tulevad sinna jooma. Paradise Club on tunduvalt mõnusam seal on küll palju venelasi kuid mehi-naisi enamvähem võrdselt. Mambos-Titos sissepääs 800.- rs (ehk 200 eek) joogi ostad eraldi , üks jook ca 100.-rs, Paradise Club 1000.- rs (ehk 250 eek)kuid joogid tasuta.

kindlasti käige Meridas Teleferico(köisraudtee) sõitmas. Kuid tihtipeale juhtub, et see ei tööta siis väravate juures on hommikul kuskil 8 ajal inimesed kes teevad väikse bussiga sõite 4000m kõrgusele mägijärve juurde.

Huvitav kas sellise saatmis variandiga on kellelgi halbu kogemusi ka olnud?

Foorumis on räägitud, et pannakse 50 eur-i ümbrikusse ja saadetakse saatkonda. India saatkonna kodulehel on märge, et viisa tasu tuleb maksta panka. Milline variant on siis õige?

Ostsin kl.17.00 piletid 22.jaanuariks Indiasse, nii et pole midagi veel otsas. Pood peaks 22.00 lahti olema.

Võib olla asendada Trivandrum Lakshadweep´iga, mis asub India rannikust kuskil 400 km kaugusel ja kuulub Indiale, seal pidi sama ilus olema kui Mauritiusel.

Seda lugedes ei ole pilt just kõige parem.

http://travel.state.gov/travel/cis_pa_tw/cis/cis_1059.html

Kuid milline on olukord pealinnast eemal?