trip-krainetrip-ukraine-dark

kana

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui keegi on huvitet, siis veedan ühe semestri Sydneys ja postitan enda muljeid blogisse: www.lihtsaltanni.blogspot.com

vaga tore ettevotmine. tore enda blogi siit leida ja suureks abiks, sest meie austraalia reis saab 2 kuu parast labi ja edasi liigume uus-meremaale ning aasiasse. Lisaks reisijuhtidele on alati tore lugeda teiste isiklikke kogemusi, kui kuhugi reisida. Leidsin siit nii monedki blogid, mis mulle huvi pakuvad oma reisi planeerides.

austraalias on minuga hetkel veel:

Mati - www.akadeemiline.blogspot.com

paikest teile troopilisest pohja-queenslandist. Anni

dubai on nüüd küll linn, aga küsimus endiselt sama. :)

Kas keegi oskab nende riikide kohta selles osas mingit infot anda?

tegin reisimise ajaks reisitõrke ja A-tervisekindlustuse austraalias töötamise ajaks B-tervisekindlustuse füüsilise töö puhul.

Niiet salvas saab füüsilise töö asja küll.

mina ostsin reisitõrke kindlustuse. See kehtib sellistel juhtudel, kui su reis katkeb haiguse, pereliikme haiguse, surma tõttu. Aga ka näiteks siis, kui buss, millega lennujaama sõidad läheb katki. Lähemalt võite küsida ntx reisikindlustaja käest.

Mina olen alles reisile minemas, mistõttu puudub kogemus, et kui meeldiv see katkestamise korral tõestamise protseduur välja näeb.

Muidu on minu tuttavatega ikka nii juhtunud, et kui mingi lend hilineb või ei välju, ja jääd teisest lennust maha, siis otsitakse midagi asemele.

Ükskord jäime lennust tallinnas seepärast maha, et checkini saba oli väga pikk ja jõudsime klienditeenindajani 15 min enne lennu väljumist. Lennuk ei olnud veel õhku tõusnud, aga andmebaas oli juba suletud.

Me pidime maksma uue broneerimistasu, aga asenduslend läks järgmisel päeval.

Ka minul ja sõbral on plaanis nädalake Sri Lankal pikema reisi kestel peatuda. Kui te olete endale isikliku juhi võtnud, kes ringi sõidutab mõne päeva, siis kui palju võiks orienteeruvalt see maksta?

Mina ostsin saripileti Istanbul-Uus-Meremaa-Istanbul (Emirates lennufirma). See on kokkuvõttes üsna soodne, aga mitte siis kui tahaks võimalikult väikeste kuludega kohe Kängurumaale kohale potsatada. Aga huvitav on see küll: Saripileti nime taga seisneb siis võimalus teha vahepeatusi erinevates riikides: meie näiteks valisime minnes sellise marsruudi: Istanbul-Dubai Dubais 3 päeva peatust Dubai-Colombo (Sri Lanka) Sri Lankas 7 päeva Colombo-Singapur Singapuri 4 päeva Singapur-Melbourne (Australia) Melbourne-Auckland (Uus-Meremaa) tagasituleku kuupäevad on võimalik lahtiseks jätta ja minnes saab ka ise välja pakkuda kaua ühes kohas ringi nuuskida tahaks. Tagasi tuleme siis Auckland-Sydney-Bangkok-Hongkong-Dubai-Istanbul.

Pileti maksumus: 18200 eeku. Lisaks ostsin juurde AirBalticu pileti Riia-Istanbul 1200.-

Viisa info on estraveli kodukal olemas. Antud pakkumisega saab endiselt tutvuda Sooduspakkumiste lingilt minnes.

Mida rohkem peatusi, seda rohkem maksad. Minimaalselt peaks piletihind olema tiba üle 15000.-