ronja40

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Seda vankri asja ma ei tea ja olime mehega kahekesi, aga kuna mul on ka 9 aastane poeg, siis kui uuesti lähen võtan kindlasti ühes-seal on tal mida teha.Ja veel räägitakse Türklaste pealetükkivusest, siis lastega oskavad nad superhästi käituda ja mängida, ühesõnaga see on selle rahva omapära ja kes seda vaadata ei suuda kõrvalt mingu mujale reisima.

Meil tuli ka Türgis Tez Touri esindaja vastu ja me tellisime ka ekskursioonid tema käest,jäime igati rahule. Neid negatiivseid kräunujaid ei tasu tähele panna, lihtsalt minna ja mitte mõelda, inimeste tahtmised on kõik erinevad.Muideks ekskursioonid olid igati lahedad-räägitakse ,et tuleb linnast odavam, lõppkokkuvõttes me saime siiski sama odavalt, sest võtsime 4 ekskurs. ja 2 saime tasuta.kui veel midagi ,küsi...

Käisime eelmise aasta oktoobris seal ja jäime väga rahule.Daima Resort asub tegelikult Kirises-Kemerist umbes 6-7 km.Kuigi seal oli palju venelasi, oli jällegi lihtne, kuna ma ei valda inlise keelt sai väga hästi vene keelega hakkama.Millise reisibüroo kaudu sa sõidad.

kuidas nad selle küll kindlaks teevad