trip-krainetrip-ukraine-dark

vova

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

käisme 2006 aastal kahekesi sellel marsruudil. KLMga TLL-SIN tagasi BKK-TLL.Olime paar päeva Singapuris,siis bussiga üle väina Johor Bahrusse. Sealt Malakasse.Sealt Kuala Lumpurisse, ning siis Airasiaga Phuketisse. Lõpuks läbi Krabi Bangkokki ja tagasi koju. Viisa võtsime Phuketi lennujaamast. Siis oli võimalik viisat lennujaamadest osta vaid (nagu mäletan) Chiang Maist, Bangkokist,Phuketist. Täna kuuldavasti vist ka mõnest teisest kohast. Ise läheme taas märtsis ja seekord võtsime viisa ette Helsinkist. Kui sa küsid, Malaisia rannikute kohta. Siis seal on väga tähtis,mis ajal lähed. Näit ida ranniku tähtsaim rahvuspark (vaata ise LPst) on nov-dets vihmade tõttu lausa suletud. Seal sajab mussoonide tõttu mingil ajal ühel pool ja siis teisel pool.

Kõige soodsam ja ka ilusam on minna laevaga. Mine tänaval suvalisse reisiauku, osta piletid ja hommikul tullakse hotelli järele.

10 päeva on kahjuks maksimum, mida lubada saan. Uus Meremaa nimelt on vaid osa - kuigi jah põhiosa - reisist. Ostsime juba sügisel Air New Zealandi ümberilma pileti alguse ja lõpuga Amsterdamis. AMS-Shanghai-Christchurch ja Auckland-San Francisco-Amsterdam.Oleme mõned päevad ka Shanghais ja SF-s. Panin Uus Meremaa reisi kokku nii: Chc-Wanaka-Te Anau (Milfourd Tour)-Queenstown -siselennuga Wellingtoni - Wellington-2päeva Rotoruas (Mitai)- Auckland. Rendiauto on broneeritud, Milford Tour ja öömajad ka. Kardan veidi vasakul sõitmist-pole seda iial teinud.