Cj

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Soovitan Elong.com ja Ctrip.com. Kui broneerid, siis soovitan hinna puhul jälgida ka lennukompaniid. Tihti pakutakse sama hinna juures mitu lendu mis aegadelt samuti kattuvad, need on erinevate lennukompaniide lennud (China Easthern, China Souththern, Shanghai Airlines, Shenzhen Airline jne). Osade lennukompaniide puhul on pileti tagastamine lennutõrke puhul 100% aga osadel ainult 40%..... Omal on head kogemused novembrist, kui tahtsin Shanghaist Shijiazhuang`i minna. Broneerisin pileti Elongis ja kuna põhjas oli lumetorm 5 päeva järjest, siis niimoodi käisingi ma lennujaama vahet 5 päeva järjest ja igakord pidin pileti uuesti tühistama. Igakord sain raha tagasi, kuna broneerisin China Souththern lennu... Kuuendaks päevaks ma lendu enam ei broneerinud ja lõpuks jäigi Shijiahuangis käimata :)

Soovitan Home Inn keti hotelle. Hong Mei rajoonis on üks äsja avatud selle keti hotell näiteks. Toad ilusti puhtad ja korralikud - hind on 260.- EEK/öö ( kui kassas hinnakirja vaatad siis ära neid numbreid usu. Küsi kohe kliendikaarti (mis maksab esialgu umbes 100 EEK kuid sellega saad kohe 40% hinnast alla... Igatahes soovitan seda hotelli rohkem kui mingeid vanu 3 tärni hotelle- mis aja jooksul on väga räpasteks muutunud, maksavad umbes 400-500 EEK/öö ja ainult nimi on veel 3*. Kui saabud Pu Dong lennujaama, siis ei soovita taksot võtta, parim on magnet raudtee, mis sõidab 430km/h. Hind Longyang jaama on 80 EEK. See on kiireim ja mugavaim viis. Longyagis võta metroo millega võid kasvõi teise linna otsa sõita 10 EEK eest. (samas takso hind oleks Pu Dong lennujaamast teise linna otsa umbes 500 EEK+ ummikud jne) Kui aga Honqiao lennujaama saabud- siis soovitan taksot. Ise elan vahelduva eduga Shanghais, kui küsimusi sealse elu kohta, siis aitan meeleldi...

Käisin eelmine aasta Phuketis samuti märtsis. Turiste põhja-euroopast on selleks ajaks seal väheks jäänud. Hinnad odavamad kui detsember-veebruar. Ma ise läksin sinna otse hiinast, kuna elasin seal. Läksin nii et ainult lennupileti broneerisin. Ülejäänud kõik ostsin kohapeal. Probleemi pole- ette broneerima midagi ei pea. Olin Patong beachil ja hiljem rentisin tsikli ja käisin ka teistes linnades, kuid parim mulje jäi Patongist. Kuigi õhtune melu on seal kõva, ei häirinud see mind sugugi. Päeval oli mõnusalt aktiivne rand. Samas kui soovid üksildust, siis rendid Patongist rolleri (umbes 70 EEK päev) ja sõidad 15 minutit ja valid ise omale üksildasema mõnusa ranna. Märtsis on vihmadega nii et õhtul on nagu kellavärk, et mingil kellaajal kogunevad pilved kiiresti ja sajab 30 minutit ja siis jälle ilus ilm. Ilma ära karda, isegi kui 30 minutit sajab, siis minu arust oli see meeldiv soe dush :)