Max

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
14 meeldimist
6 postitust / 75 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Tere Kas keegi on selles hotellis olnud. Valgustage natyuke ja liikumisest keskusess ja elust olust. Tänan.

Olen 5 * käinud Hurghadas ja pole kordagi kogenud sellist asja nagu vargus. Kui nüüd järgmist varguseks ei nimeta. Olime Bella Vistas - kaks kõrvuti tuba. Jõudsime hotelli, tegime kohvi ja istusime rõdul. Naiste toas oli elektriga probleem ja kutsusime tehnikud. Peale seda ei suutnud naised enam oma ukse kaarti leida, mis oli vastavas "pilus". Pidime uue ostma mis maksis 25 kohalikku. Rohkem intsidente kogenud pole. Vääris esemetega reisidel ei käi ja raha on lukustatud kohvris olnud.

Kui nüüd siin seda videod vaatan siis vast ei julge enam kohvris hoida. Ilusaid reisi elamusi Teile.

Arvan et ilmad on soojad, kuna see 21 -22 seal on nagu meil 25 -26- Tuuline ilmselt natsa on seal koguae tuuline. Olen ise ka 9,02 minemas

Hei. Kas keegi ütleks mis on praegu Sri Lanka ruupia kurss ? Tänud

Kui oled kuurortites - siis pole vaktsineerimine vajalik. Aga kui lähed sisemaale ja põhja poole siis võiks vaktsineerida.

14.06.2016 seisuga on maksuvõlg 12 823 eurot
14.06.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 316 eurot Mõtleksin natsa enne. Võlg küll vähenenud aga ikkagi !!!!!

Kas keegi on minemas 31 dets Hurghadasse Minamark hotelli ?

Kas keegi on minemas 31 dets Hurghadasse Minamark hotelli ?

Tänud Teile. Minek alles 13,11,15 aga uurin varakult asja :-)

Tänud Teile. Mul vedajaks Turkish Aerlines. Nii et mahajäämise varianti ei ole :-), aga loodan et saame ilusti hakkama kui silmad lahti hoian ja pande tagant ära ei kao. Suure pundiga see jama võib kergelt tekkida. Kui üksi - kaksi minna pole probleemi. Üritan neile asja käsitsi selgeks teha. Saan aru et saabuvad reisijad satuvad I korrusele ?

To Tripp. Kus siis ? Teisel , esimesel ?? Ole hea kirjuta. Tänud.

Tere head reisijad. Kuna lähen esimest korda Tallinnast üle Isatnbuli Bangkokki (pardakaardid saame mõlemad Tallinnas), kas lennukist väljumine ja jätkulennule minek on samal korrusel? Lennufirmaks Turkish airlines. Küsin sellepärast et leida kiiresti üles jätkulennu värav kuna läheme suurema pundiga ja kõik ei peaks sabas jooksma. Tänud vastamast.

Tänud sulle abedenego.
Siis söön ka väljas ja külje panen maha Gondolas.

Tere Rhodosel käinud!

Kas on mõte võtta hotelli BB või HB pakett ? Andke soovitusi. Gondola hotelli plaan minna !
Tänan ette.

Nu jahh - kes vinguda tahab see alati leiab põhjuse. Ise ju valid koha kuhu reisid - ning siis veel vingud - halenaljakas pole või ??

Ma ei lähe oma raha eest kunagi kohta mis mulle ei meeldi !!

Mina teen oma pangas ( SWEDBANK). Palju soodsam kui kindlustus firmadel.

Jahh tool ja vari. Kui võtate kahepeale kaks tooli ja üks vari siis vist oli 10 liiri (miskit sinna kanti )

To Arvutiabi.
Ära sa jummala pärast karda sinna minna. Sinna läheb ju ligi 10 lennukit eestist nädalas sinna ja tõesti karta pole seal midagi. Väga turvaline.Lähen ise ka sept lõpupoole sinna juba 8 ndat korda suve pikendama. Võibolla kohtume või kes teab läheme ühe reisiga :-)
Ilusat reisi.

Ma ei usu et kallimaks läinud on kui koguaeg olnud. Kuni kahksa liiri komplekt - pole ju kallis.

Olen selles Hotellis mitu korda olnud ja oleme rahule jäänud. Ei nurise. Pole ka peensust tagaajav inimene.

No kiri ütleb et hotell asub keskusest nii palju eemal, siis erilist seal pole . Miskit kindlasti on aga saab ju bussiga keskuses käia.
Mina ise lähen 19,02 aga hotelli olen alati võtnud keskusesse, mitte et shopata aga et õhtuti jalutada ja niisama jämmida. Olen kord olnud juhuse tõttu keskusest kaugel ja siis oli küll tunne et pane hõlmad vöövahele ja tõmba koju.
Aga loodame et sul ilus reis tuleb !

Päevas 150 kohe kindlasti ja lahedalt. Kui sööd ja jood tagasi hoidlikult siis Marokos küll saad hakkama aga Londonis kohe kindlasti mitte.

Aga arvestage sellega et reisisaatjaid on 1 - 2 aga rahvast terve lennukitäis ja busse 3 - 4 neid lihtsalt ei jagu igasse bussi. Info saab kätte info tunnis ja aeda öeldakse alati millal ja kus toimub ( või siis on info infolehtedel kirjas).
Ilusaid reisielamusi.