trip-krainetrip-ukraine-dark

mart213

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Ma alguses mõtlesingi rohkem Pattaya peale. Mind aga hirmutasid ära natuke siinsed kommentaarid, et Pattaya on teisisõnu suur bordumaja, rannad lagastatud, igal sammul kohtad meie idanaabreid kes on kõigele lisaks ennast suht lõviks joonud... Samui kasuks otsustasin, kuna sealt saaks suhteliselt kõik ühest kohast. St. päeval saaks võtta erinevaid ekskursioone mis on eelküige suunatud lastele, rannad enam-vähem ning ööelu pole päris välja surnud. Endal oleks plaanis kindlasti sukelduma minna (lisentsi mul ei ole aga küllap on sealgi võimalust teha nn. instruktoriga sukeldumist). Terv.

mart

Tänan veelkord kasulike nõuannete eest. Anonüümsel reisipikkuse kritiseerijal aga soovitaks minna Delfi kommenteerimis-keskkonda tagasi. Seal on kindlasti palju selliseid kellega tarkuse ja lolluse üle väidelda. Usun, et saad aru, et see koht on reisinõuannete andmiseks ja saamiseks ning asjalikkus on siinkohal enam kui tarvilik. Ja paneks veel reisipikkuse selgituseks selle, et mina ei ole otsustaja koolivaheaegade reguleerimisel. Parimatega

Mart

Tänud väga asjakohaste ja kasulike kommentaaride eest. Öise rongiga sõidu argumendiks on rääkinud see, et siis jääks esimene päev Bangkoki külastuseks (lühike aga mis teha..). Kui see rong oleks normaalne siis saaks seal magatud ning järgmine hommik alustaks Shurat Thanist sõitu Samuile. Kui aga lennukiga reisida kohe edasi siis kaob nagu üks puhkusepäev reisimiseks (paratamatult jõuaks kohale alles õhtul). Air Asiaga sõita Shurat Thani on ka variant. Lend tõesti väga hea hinnaga. Kui selline lend läheks Bangkokist õhtul poleks siin isegi midagi arutada. Aga 14.30 - see tähendaks poolt päeva Bangkoki lennujaamas... Siinkohal eraldi tänud eelmisele kommenteerijale, see Samui hotelli link oli äärmiselt huvitav. Saatsin sinna päringu juba ära :-). Eks näis mis vastatakse. Parimatega Mart.

Seda, et Samui on saar ma tean jah. Ega ma päris nii seda rongisõitu mõelnud, et otse sinna ja valmis. Ikka Surat Thani ja sealt bussi ja paadiga edasi. Küsimus on aga kas selline a la kupee öörongis tuleks enne netist broneerida või on see vabalt saadaval ka kohapeal. Ma lihtsalt nac kardan neid neti krediitkaardi tehinguid.