ivok65

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

28 meeldimist
6 postitust
99 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ka laevaga tulles saab 30p.Näiteks Malaisiast Lipele.

E.T.

Ei maksa  igas teemas paanikat tekitada.

Sorri, minu viga.Vaatasin tõesti valet riiki.

Püüan tulevikus ennast parandada. :)

Tervitades

See väide,et maad mööda sisenedes kaks nädalat ei tohiks küll paika pidada.

Lennujaamast lähevad bussid sadamatesse,ette midagi broneerida pole vaja.Arvestama peaks,et viimane buss väljub 16.00 ja laev 18.00

Olime väikese pundiga jaanuari alguses Bangkokist teel Vietnami.Cekinis selgus,et ühel meist viisal vale aasta ja lennule ei lasta.Cekini neiu andis meile vietnami numbri kus kooriti 200 usd ja tunniga oli meil kutse olemas.Vietnami saabudes ootas lennujaamas ka mehike kes kõik korda ajas.

Tere

Tahaks  Taist kaasa osta tigers balm plaastreid,kas võib tuua .Koostis on kirjas,Camphor,Mentha Oil,Eucalyptus Oil,Mentholl,Capsicum Extract.Küsin sellepärast, et eelmine aasta võttis eesti toll minult cobra salvi ära ja väänans trahvi ka veel.Nii ,et kui keegi teadja oskab aidata.

22.40 viimane lend Phuketile.Bangkok jäta parem lõppu.

Sai käidud nii Yail kui Noil veebruaris 5 päeva mölemal saarel. Hakkame siis pihta Noist. Hotell oli valitud saare ida kaldale. See on ka ainuke  pool saarest kus saab ujumas käia. Seda ka kuni lõunani,siis algab mõõn. Vesi oli kogu aeg üpris sogane. Ühtegi ilusat valge liivaga randa ma saarelt ei leidnud. Ühe kena resto leidsin saare kaguosas mäe tipus. Saare keskel 7 eleven, kus ei müüda mingit alkot. Õnneks on ka üle tee mingi taikate koht, kus kõik olemas. Hotell soovitan võtta bassuga. Liiklus muidugi rahulik, loodus ilus. Saarel saab rentida külgkorviga vingeid rollusid. 

 Pisut siis ka Yaist. Yais oli hotell võetud saare keskel läänes. Pikk liivarand, kus sai ujuda ka pealelõunase mõõna ajal. Saar ise suurem ja kahe 7 eleveniga kus muidugi alko puudub. Saare lõunatipu kõrval imeilus valge liiva ja läbipaistva veega rannake. Mõlema saare kohalikud on enamuses moslemid. Olen käinud väga paljudel Tai saartel ja need saared mulle ei meeldinud. Puhtalt minu arvamus. Vesi ikka soe ja päike kõrgel, head puhkust.

Koh Yao Noi pole suurem asi saar.Vesi  sogane,peale lõunat mõõn siis ei saagi normaalselt ujuma.Elanikud enamjaolt muslemid.Kui hotellis bassu pole ei soovita.Kõrval olev saar Koh Yao Yai tundus pisut parem.Randasid rohkem,vesi pisut selgem.Täisa lõunas isegi valge liivaga rannake kus kannatas snorgeldada.Kohalikud muidugi jälle muslemid.Poes õlut ei müüda.Minge parem kohe Koh Lantale ja puhake,õõturg,koopad,elevandid,paju randasid jne.

See on muidugi minu arvamus
Head puhkust

Phu Quocis on 30päeva viisavaba 

Minge parem koh lantale.Ao nangis on vesi nagunii nii hirmus ,et vabatahtlikult ujuma ei lähe.Ujuma pääsemiseks peab kasutama paaditeenust.Lantal esimene rand sadama poolt ,ei lähe järsult sügavaks,ööturg lähedal,hotelli leiate ka kindlasti.Head puhkust

Lennukiga saab Trat Airporti,sealt praamiga üle ja kohal

Ükski praam Kambodzast Phu Quoci saarele ei sõida.

Phu Quoci saabki ilma viisata,vahet pole kas saabud paketi voi liinilennuga.Labi Kuala Lumpuri on igati ok.Seal lendab air asia paris sootsalt.

Phu Quoci väga mõnus.Veetsin selle aasta jaanuaris seal 20 päeva.

ilusad kosed,mõnusad rannabaarid

Hua Hinis pole saari.Kui viitsid hommikul bussipeale hüpata jõuad kella kolmeks laevaga  Ko Taole.

holari.See sinu valitud hotell jääb pisut kehva kohta,proovi kuidagi vahetada või loobuda.Jõest allapoole on palju pisikesi hotelle kus saad majakese,bassein ja hommikusõõgiga 25-30euri öö.Seal saad ka õhtul tānaval rahulikult söögikohtade vahel valida.

Tegelikult pidasin silmas õlut,kuna hetkel Langkawil ja plaan minna Lipele.Siin õlu odav 0,45 euri purk,võtaks kasti näppu,hea Lipel päikeseloojangut nautida.Kohalikud väidavad et üks kast ok?

Äkki maksad 100% ära ja korras 

Olin ka saarel 20 pāeva.Igav küll ei polnud,Soe,odav,liiklus pisut nārviline.Head reisi.

Olen siis nādalakese seller kaunil saarel puhanud.Pisut siis seiklustest seoses viisavabadusega.Esimesed mured hakkasid kohe Tallinna lennujaamas Aerofloti lennule registreerides.Nōuti visat või kutset.Pika seletamise peale pääsesime sealt edasi,sama asi passikontrollis.Moskvas sujus kōik tõrgetetta.HCMC algas kõlk otsast peale.Minu jutt viisavabadusest ei aidanud.Näitasin siis väljatrükki meilist.See mõjus,toodi mingi ,pagunitega vennike kes võttis meie passed ja nõudis lennupileteid,nii saarele, kui ka lahkumiseks.Kūmme minutia ootamist ja juba hõigati meie nimesid.Uus ammetniku hārra nõudis jālle  pileteid eelmistest ei teadnud midagi,õnneks oli mul kõiki pabereid piisavas koguses.Siis käia asi kiiresti templid sisse,meil võeti kāekõrvele ja passikontrolli.Teise terminali meid keegi ei saatnud.Jātkulend phu quoc toimus tõrgetetta..Saar on ilus,ilm supper,joogid odevad,kui nuriseda siis liiklus peal kella viit pisut nārviline kui kõik töömehed kuhugi oma roludega kihutavad.Raha olen vahetanud aapteegis 1eur=26000 1$=23000.Õlle saab kātte 10000 ja kohalik rumm 0,7 pudel 75000(soovitan)Ākki on kellegile abiks.Pesitsen saarel veel nādalakese ,siis langkaavile

Sain sellise vastuse

Thank you for contacting us.
With your provided flight itinerary, we would like to inform that you can enjoy the visa-free to enter Phu Quoc and no need to apply for a visa. We hope this information is helpful to you and we wish you a nice time in Vietnam.

Peab vist proovima ilma viisata,lendu lükati ka edasi nii et 3 tundi aega.

Selle aasta veebruaris Kambodžast Taisse mööda maad tulles sain küll 30 päeva viisa