trip-krainetrip-ukraine-dark

pp99

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

ja sõida Key Westi, u 170 miili Miami'st lõunasse. väga lahe koht. Teekond ise on ka päris lahe - mööda tohutu pikki sildu ja väikseid saari. New York'is mine mõne kõrge maja vaateplatvormile, kui on hea ilm näed kogu manhattani korraga ära - palju põnevam, kui lõbustuspargis :)

"Ah et siis Pipil liigutakse paadiga." Üksikusse randa sai paadiga, aga sai ka läbi jungli, mis tegelikult nii väga metsik ei olnudki. Kuigi see kõik oli seal vägagi turistide jaoks, oli siiski juhuslikkust rohkem, mis lisas kogu värgile veidi vürtsi juurde: õhtul elektrit ei olnud (tuli käsikaudu üle madude ja teiste usside bungalosse koperdada), hommikusöögis asendati mõned olulised komponendid lihtsalt saia viiluga ja baaris sai ka ootamatult naps otsa, aga lühidalt kokkuvõttes oli ülilahe.

Kas PhiPhil rollerirent ka on?

Koh Samui koduleht räägib vihmaperioodist sept- nov. Kas see vihmaperioodi lõpp laseb ka rannas käia, või on ikka täitsa märg ja normaalne ilm saabub 1.dets-l ? Kas keegi on käinud Koh Samui'l novembri teises pooles ja oskab omast kogemusest midagi selle kohta öelda?