trip-krainetrip-ukraine-dark

ward

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma mäletan, et seda õiget kohta sai ikka omajagu otsitud:)

Mul selline probleem,et WH viisa sai tehtud 15 oktoober, aga kuna mul alles plaanis minna Austraaliasse juuni algus ja praegu nagu aega eriti kopsuröntgenisse minna ei ole, kas siis võib pildi ka paar nädalat hiljem lasta teha või on mul kahe silma vahele jäänud reegel et rötgenisse peab ka mingil teatul ajal jõudma?

Täiesti minu viga, proovisin uuesti nüüd sisestasin terve pika krediitkaardi numbri ja nüüd ok. Krt ei teagi mille pärast arvasin et 4 viimast numbrit:)

seal kus küsiti krediitkaardi numbrit panin 4 viimast ja credit card holderi kohale panin ka krediitkaardi omaniku nime. Ma ei saa aru, kuidas võimalik et temporary error?

kuidas on lood hulkuvate koertega, kas tekitavad palju peavalu või suhteliselt harva esinev nähtus?

To Toivo: Ma vaatan et tegu väga kogenud matkaja/seiklejaga!

Ma olen väga rahutu hingega.16 aastaselt läksin aastaks usasse vahetusõpilaseks.Sellest mulle ei piisanud, nii kui keskkool Eestis 2009 läbi on pakin oma 7 asja ja lähen Austraaliasse kõrgharidust omandama. Et aga vahepeal igav ei oleks sõidan rattaga Berliini:) Pealegi olen ma juba oma plaani väla öelnud ja ma ei ole selline mees, kes oma sõna murraks.

To uuri veel: Läbi Poola ei kavatse tõesti rattaga minna:)

Suur aitäh kasulikke nõuannete eest. Kiirteedele polegi plaanis sõitma minna kuna see seadusega keelatud ja täiesti mõeldamatu. Enda füüsilise vormi pärast ei karda, küll aga muertsen veidi ohtude üle mis võivad tekkida seoses üksinda minekuga.