trip-krainetrip-ukraine-dark

srpeil

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
28 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Kindlasti Airbalticu soodukas jälle? Bussijaam suht kaugel lennujaamast, liiklus Türgis hullumeelne. Vaata www.onurair.com.tr odavad lennud seal, mina küll soovitan;)

Miks sa just bussiga minna tahad? Lennukiga hulga mugavam ja kiirem ja kokkuvõtteks ei kaota eriti raha ka.

Käin sageli Türgis ja külastan meeleldi ka mosheesid ja igale poole lastakse alati sisse, kui oled vastavalt nende kommetele riides, st ei kanna mini ja katad juuksed mosheessse sisenedes.

Kahjuks ei tule praegu küll kedagi meelde aga kui kuuleme anname teada!

Oi me taname! Siin on mega! Loodame, et saad ka kambaksese kokku ja saad Türgis olemist nautida!

Oleme kassiplikaga koos Adanas. Mis mureks? Saame aidata!

Airbaltic lendab Atatürki lennujaama ja samast lennujaamast edasi on mõtekas Onurairiga lennata. Arvesta ainult, et lendude vahe oleks piisav, et ilusti jõuaksid! Teise lennujaama minek on suht mõtetu ja taksoga ka kallis! Head reisi!

Odavam on Riiast Airbalticuga Istanbuli

kirjuta mulle mailile srpeil.alp@mail.ee ma lähen kuu lõpus Adanasse

alla 30 minti pole mul küll kunagi läinud.ma ei usu,et jõuab.....

Meil on uus teema juba-kokandus. Mis sa ikka vägistad siin ennast ajaloovõhikutega:)

Kuna jutt läks sujuvalt üLe türklastelt toidule siis arendaks teemat edasi ja küsin Türgis käinutelt, et mis on Türgis parim toit? Mulle meeldib nt Iskender!:P

Ma õnneks või kahjuks ei pea miskit purki panema vaid käin Türgis värskeid söömas:D. To lisell5: su sõbrad on türklased? Ma mõtlen need kes hotelli otsivad?

oli see jutt mulle mõeldud:Dkissable

kissable jutu peale ütleks, et Türgis pole ma kordagi tänaval niimoodi purjus inimesi laaberdamas näinud nagu Eestis ja minu noormehele oli ainus negatiivne mulje Eestist joodikud tänavatel ja prügikastides tuhramas. Ja mida sa mõtlesid piiride lahti oleku all? Eurooplased on Türgi puhkamas juba aastaid käinud, neile Euroopa naised nagu mingi uus "asi" küll olla ei saa:) Ja mis puutub riietusse, siis no anna andeks aga riietega käivad seal küll vähesed ujumas, sest ma pole sellist asja veel näinud:S. Või no tegelikult mis ma siin ikka targutan, oleneb ju kes-kus käinud on. Mõnes linnas ehk on nad siiski veel konservatiivsemad, kui seal kus mina pidevalt käin... Aga jah teada on see, et türklased peavad Eesti naisi ilusamateks Euroopas;)

:) no mina nt olen süsimustade juustega:))))!!!eks kõik oleneb inimesest,kellel millised plaanid on ja seni kuni leidub lolle kellele saab nö mesijuttu ajada,leidub ka lolle kes seda mesijuttu ajavad!

Kaalupiirang on, aga seda pole kunagi kontrollitud ja ma pole ka sellest 8kg kaalupiirangust kunagi kinni pidanud (olen 12 korda ab lennanud) ab kodulehel pole küll käsipagasi kaalupiirangut kirjas, aga Riia lennujaamas on. Ei taha kedagi segadusse ajada, lihtsalt avaldan oma kogemusi. . . Trip. ee tuletab meelde, et pärast kirjavahemärki on tühik ja lause algab suure tähega.

Lendan pidevalt ab-ga. käsipagasile on suuruse mõõdud antud 504023 ja kui ma õigesti mäletan siis kaal oli 8 kg, aga enamasti seda ei kontrollita,viimasel korral oli mul nt suur käekott pungil täis, spordikott ja läpakas ka veel. Ja kui pagas on ülekaaluline st üle 20 kg, siis ka enamasti keegi sellest välja pole teinud. Hilineneud pole lennud veel kordagi aga pagas on enamasti päris kiiresti tulnud, kahjuks ükskord ootasin üle poole tunni. Chek-in on alati kiiresti läinud ja jalgsi oleme pidanud lennukilt lennujaama 1 kord tulema. . . Trip.ee tuletab meelde, et tühik on peale kirjavahemärki ja lause algab suure tähega.

To sultanja : Ta õpib Cukurova ülikoolis saksakeele pedagoogiks. To Ttriin: Olen 29

Eks me ka paneme kindlasti minu leivad-tema saiad üht kappi;). Lihtsalt noormehel tarvis enne ülikool lõpetada seal. Elukogemus ütleb, et hea haridus on tähtis! Külas olen jah ainult 3 korda käinud aga selle eest olen seal pikalt viibinud. Ja peale 5 aastat suhtleks meeledi uuesti;) Üritan meeles pidada seda!

Jagaks ka oma kogemusi türklastega...Oleme kutiga juba koos üle aasta ja nagu tavaliselt algas ka meie tutvus neti teel. Nüüdseks olen seal Adana linnas tal külas käinud 3 korda ja aasta alguses lähen jälle. Samuti on tema minul Eestis korra külas käinud. Halba ei tule mul küll miskit ette türklaste kohta öelda. Tema kogu perekond on väga toredad ja külalislahked inimesed, samuti tema sõbrad on kõik väga toredad. Muidugi on nad hästi temperamentsed ja keevaverelised aga minule see just meeldibki. Olen aru saanud, et Türgi eri piirkondades on inimesed erinevad ja turismipiirkondades on nad veidi pealetükkivad jah, aga eks nad on harjunud seal ka Eurooplannade lõdva püksikummiga. Ja lõpetuseks tuleb siiski öelda, et inimesi on igast rahvusest igasuguseid.....Ootaks muljeid kellel on veel tõsine suhe türki noormaehega! Teinekord oleks seltsis segasem Türki lennata:)