trip-krainetrip-ukraine-dark

Carolin89

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud meeldiva informatsiooni eest;)

Tere! Mul minek sellesse hotelli jaanuaris, lähme 6-si, aga küsimus järgmine kas toad on seal suured sest oleme 3-si ühes toas ja kuidas ilmad sealkandis peaksid sellel ajal olema? Sest Sharmis oli selle aasta jaanuaris päeval väga soe, aga õhtul tõmbasid ikka jope selga... Kuna kuulsin, et toidud pidid olema maitsvad ja valik suur ning lai, siis küsiks ka alkoholi kohta, kuna meil "kõik hinnas" pakett, et kas pakutakse ainult lahjat alkoholi või on ka kanget ning joodavat? Aitäh!

No oleneb täitsa sellest kui suurt sa seda osta tahad, muidu on hinnad peaaegu samad, aga seal on ikka kõvasti ilusamad kui siin;) Ja kauplema peab ju kah:P Ma arvan ka et tubakaga ei tohiks probleeme tulla, mina ostsin ju ainult väikese vesika suveniiriks endale kapi peale;)

Jah, muidugi müüakse Türgis vesipiipe, tubka kohta ei oska küll midagi öelda, aga piiri peal meil küll probleeme ei tulnud... Aga see tuleb lihtsalt käsipagasisse panna, kuna muidu võib ta katki minna;)

Ei oska tulekahjude kohta küll mingit infot anda, aga ma arvan et Gran Canaria on etem, eriti kui on nii väiksed lapsed ja tahate lihtsalt puhata;)

Inglesis on kõik üldse väga ilus;)

Mina soovitan küll Gran Canariat, sest seal on ka vaatamisväärsusi küllaga ja kindlasti soovitan ka IFA Interclub Atlantic hotelli, sest see pole päris linnas sees, suure aiaga hotell, personal on super, päevad läbi korraldatakse igasuguseid üritusi nii lastele kui ka täiskasvanutele... Ja kindlasti soovitan ka Puerto Moganis ära käia, sest seal saab allveelaevaga sõita ja see on täitsa vinge;)