trip-krainetrip-ukraine-dark

triin538

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Ootasin seda saadet ka täitsa huviga, et kuidas siis kokku hoida ja paremaid pakkumisi saada. Aga see mida need mõned inimesed harrastasid ei ole minu mõistuse jaoks reisimine. Haiglane jooksmine ühes hotellist teise, põhjuste leiutamine et saada punkte ja tasuta toitu. Ma arvan et neile "reisijatele" oleks võinud anda ükstapuha mis toa, kuni neil on teadmine et see on kalleim saada olev.

Reisimine minu jaoks on ikka aja mahavõtmise vorm, sisustatud kohaliku kultuuri, eluolu ja sellega mida reisisihiks oleval kohal pakkuda on. Mitte kunagi ei ole eesmärk see, et istuda seljakotiga hotelli toas ja filmida mobiiliga youtoubi hotelli tuba.... Ja mis sellest nii hirmsat on, et inimesel on koht mida lõpuks koduks saab nimetada ning külkapi külge magneti osta:) See on ikka rohkem väärt kui 5 paari trussikuid ja kotitäis kliendikaarte.

Saatest käis läbi mõte, et see somm ei soovi teiste oma maa inimestega kohtuda...mingis mõttes saan sellest aru, et kui oled juba ära tulnud kodust siis ei saa eesmärk omaette olla kaasmaalastega kohtumine olla, aga samas kuude kaupa üksi reisida - arusaamatu. Tore on ju oma pere või mõne sõbraga minna, on mida kunagi meenutada.....no see on minu jaoks nii...

Aga ootused saatele olid pigem sellised, et kuidas saaks odavamalt reisida. Tuleb nentida, et juba 3 liikmelise perena minnes on kulud suured ja ausalt öeldes saab siit Tripist rohkem soodukate ja heade hindade infot kui kogu sellest mõtetust filmist. Ma ei hakka iial nii reisima nagu need inimesed. Isegi kui mul ei ole lapsi või ma otsustaks üksi minna, siis sooviks ikka puhata mitte debiilikuks joosta.

Palun vabandust kui kedagi solvan kes seda õigeks peavad.