trip-krainetrip-ukraine-dark

unelm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

asi nüüd korras, saime uue hotelli ei pea olema selles Royal Plazas... loodan, et see hotell on ikka enda tärne väärt :)

hirmutab see hotell päris ikka ära kui teenindamine ja toad sellised on. jotsi peaks ikka kõigile andma siis on vast suhtumine parem... huvitav palju peaks raha andma, et nad rahul oleks?

no, helistasin ja uurisin selle hotelli kohta. resibüroo oli juba võtnud ühendust kellegi kolmandaga seoses selle reporteri näidatuga. öeldi, et kui see tuba ei sobi siis saab teise toa... juhul kui ikka ei sobi siis makstakse mingi raha tagasi ja saab sõita kohe Eesti samal päeval. reisbüroost öeldi, et selline segadus võibolla siis kui on migi suurem punt olnud seal toas aga siiski koristatakse ära. reporter võis sattuda just siis kui sealt seltskond oli lahkunud või miskit taolist... hotell ei ole selline nagu näidati, muidu on ikka puhas ei ole sellist asja, et mööbel katki jne. ühesõnaga peame ikka sinna hotelli jääma ja kui ei sobi siis nõuame uut tuba!!!! alati tuleb loota paremat :) päikest!!!

Arvan, et hotell tuleb ära vahetada... hakkan ise kohe uurima seda vahetuse asja! reporteris oli eile (20.11)sellest hotellist juttu ja näidati kui must seal on... reklaamitakse nagu väga head hotelli... ehk tänu sellele, et laideti maha muutub ka ikka hotelli välimus ja suhtumine, kuigi erti ei usu...